کد مطلب: 75087
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع و مطلوب سامانه همبانک صادرات منجر به رشد٧٣ درصدی تعداد تراکنش های این سامانه طی مهر ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل شد.
تراکنش های همبانک صادرات رشد 73 درصدی یافت
 
به گزارش ایران خبر، عملکرد سامانه همبانک صادرات ایران نشان دهنده انجام حدود٩ میلیون تراکنش بوده که این میزان بیانگر رشد ٧٣درصدی تعداد تراکنش های این سامانه در بازه زمانی یاد شده نسبت به مقطع مشابه در سال قبل می باشد.

در ادامه گزارش آمده است: این سامانه بدون نصب نرم افزار خاص برای تمامی مدل های گوشی قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم می آورد. امنیت، سرعت بالا و همچنین رایگان بودن از جمله مزیت های این سامانه است.

با هدف کاهش هزینه ها و افزایش دسترسی مشتریان به خدمات نوین به تازگی امکان پرداخت قبوض خاص شرکت ها و موسسات گوناگون نظیر بیمه سرمد، لیزینگ واسپاری سپهر وغیره با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق سرویس پرداخت قبوض در گزینه پرداخت در سامانه مزبور امکان پذیر شده است.

بر اساس این گزارش قبوض خاص با هدف جمع آوری اقساط مشتریان شرکت ها و سازمان های خصوص و دولتی در بستر پرداخت الکترونیکی قبوض است که برخوردار از شناسه قبض و پرداخت با طول حداکثر ١٨ رقم می باشند.

شرکت های ذینفع برای بهره مندی از این خدمت کافی است ضمن شماره گیری #٧١٩* به ترتیب مبادرت به انتخاب گزینه پرداخت و قبض کنند.

شایان توجه است؛ از طریق سامانه #٧١٩* می توان به راحتی انتقال وجه بین حسابهای سپهری متصل به یک کارت، پرداخت قبوض خدمات همگانی و خاص از طریق کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول و ایرانسل و پرداخت اقساط تسهیلات در بانک را انجام داد.