کد مطلب: 75116
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۷
تیم روستوف در لیگ قهرمانان اروپا با گلزنی سردار آزمون بایرن مونیخ را شکست داد.
درخشش فوق‌العاده سردار ایرانی مقابل بايرن‌مونيخ
 
به گزارش ايران خبر، در ادامه رقابتهای هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا و در گروه  D تیم روستوف میزبان بایرن مونیخ بود که در نهایت موفق شد با درخشش سردار آزمون با نتیجه سه بر دو حریف نامدار خود را مغلوب کند. این مسابقه به دلیل سرمای روسیه زودتر از سایر دیدار آغاز شده بود و پیش از مسابقه صعود بایرن و حذف روستوف قطعی بود.

گل اول مسابقه را داگلاس کاستا دقیقه 35 برای بایرن مونیخ به ثمر رساند.سانچز از گوشه محوطه جریمه نفوذ کرد و سانتر کوتاهی فرستاد، در شلوغی بایکنان مدافع روستوف به اشتباه به داگلاس کوستا پاس داد و وینگر آماده بایرن کار را تمام کرد. 

اما سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف دقیقه 44 موفق شد دروازه بایرن را باز کرد تا روستوف با شکست به رختکن نرود.مهاجم تیم ملی کشورمان با پاس پولوز در موقعیت ایده آل گل قرار گرفت؛ در حالی که ژروم بواتنگ به سمت سردار می آمد، او با یک تغییر جهت زیبا مدافع آلمانی را سرنگون کرد و با بغل پایی حرفه ای، بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه 50 دفاع  بایرن مرتکب خطای پنالتی روی نوبوا شد. دیمیتری پولوز پشت توپ ایستاد و به راحتی دروازه اولریش را باز کرد و بازی دو بر یک به سود میزبان شد.

اما بایرن دو دقیقه بعد پاسخ گل روستوف را داد. روی یک حرکت تیمی خوب، برنات با شوتی پر قدرت بازی را برابر کرد.

دقیقه 67 کریستین نوبوا با یک ضربه دقیق کاشته دروازه بایرن را برای سومین بار فرو ریخت. 

دقیقه 82 سردار آزمون به دلیل مصدومیت کتف از تعویض شد. سعید عزت الهی دیگر بازیکن ملی پوش ایران در تیم روستوف نیز در دقیقه 90 به عنوان سومین تعویض روستوف به بازی آمد.

در نهایت روستوف موفق شد بایرن را در سرمای روسیه مغلوب کند.روستوف با این پیروزی 4 امتیازی شد و در رتبه سوم گروه قرار گرفت. بایرن نیز با 9 امتیاز پشت سر اتلتیکو مادرید دوم است.