واکنش وزیر به عکس یادگاری دختر ملی‌پوش‌بانماینده رژیم صهیونیستی:

مسئولیت هراتفاقی در تیم‌های اعزامی برعهده رئیس فدراسیون است/هیچ‌گونه قصوری پذیرفته نیست

کد مطلب: 75589
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۸
مسئولیت هراتفاقی در تیم‌های اعزامی برعهده رئیس فدراسیون است/هیچ‌گونه قصوری پذیرفته نیست
 
به گزارش ايران خبر، دکتر سلطانی‌فر در نشست شورای معاونان وزارت ورزش  و جوانان گفت : به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی اصل خدشه ناپذیر نظام و مجموعه وزارت ورزش و جوانان و عدم رویایی قهرمانان ما با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس جزو اصول و مبانی عقیدتی و سیاست های اجرایی ما در مجموعه مدیریتی ورزش  کشور است.

وزیر ورزش و جوانان، مسئولیتتمام مسایل مربوط به اعزام تیم های ورزش ی را بر عهده روسای فدراسیون ها دانست و افزود : هر اتفاقی در تیم های اعزامی ایران در رقابتهای بین المللی بیفتد مسئولیت آن بر عهده رئیس فدراسیون است.

سلطانی‌فر گفت : رئیس فدراسیون به عنوان مسئول تیم و ورزش کاران اعزامی مسئولیت رعایت و اهتمام به مسایل اخلاقی ، عقیدتی و شئون فرهنگی و ملی کشور را بر عهده دارد و هیچ گونه قصوری در این زمینه پذیرفته نیست.

در ادامه نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان، پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو گزارشی از برنامه های این فدراسیون به وزیر و اعضای شورا ارائه کرد.

پولادگر گفت : ایران یکی از دو قدرت برتر تکواندو جهان است و در هیچ کشوری مانند ایران توسعه لیگ های مربوط به این رشته را شاهد نیستیم بطوریکه سابقه لیگ ایران به 22 سال می‌رسد و امسال نیز جوانترین لیگ کشور را با عنوان خردسالان راه اندازی کردیم و در مجموع 16 لیگ داریم.

رئیس فدراسیون تکواندو با اشاره به موفقیت‌های درخشان دختران تکواندو کار ایران در رقابتهای بین المللی گفت: مدال‌آوری کیمیا علیزاده در المپیک ریو، پیش قراول موفقیت و مدال آوری بیشتر دختران تکواندو کار ایرانی در آینده نزدیک است.

سلطانی فر وزیر ورزش  و جوانان در این جلسه با تقدیر زحمات و فعالیت های سید محمد پولادگر گفت : انتظار من از تکواندو بالاست و با توجه به ظرفیتی که دارد به خوبی می تواند در بازیهای آسیایی 2018 اندونزی و المپیک 2020 توکیو نسبت به دوره های قبل نتایج بهتری بگیرد.

وزیر ورزش  و جوانان افزود : هر مجموعه مدیریتی از تعامل ، ارتباط و مشورت سود می برد و انتظار دارم آقای پولادگر با تلاش و مدیریتی خوبی که دارد بتواند در کنار نیروهای قدیمی و با تجربه ، فضایی هم برای نیروهای جدید و کادرهای تازه ایجاد کند.