کد مطلب: 76586
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳
مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت ایران ترانسفو، جناب آقای دکتر فتحی پور با حضور اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران و معاونین گروه صنعتی ایران ترانسفو در سالن سمینار شرکت ایران ترانسفو برگزار گردید.
مراسم تودیع و معارفه ارسلان فتحی‌پور به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت ایران ترانسفو
 
به گزارش ايران خبر، صبح روز چهارشنبه اول دیماه 1395 مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت ایران ترانسفو، جناب آقای دکتر فتحی پور با حضور اعضای محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران عامل شرکتهای زیر مجموعه ، مدیران و روسای گروه صنعتی ایران ترانسفو در سالن سمینار شرکت ایران ترانسفو برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر فاطمی، رئیس محترم هیئت مدیره ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر عامل قبلی جناب آقای دکتر فرجی، نسبت به معرفی مدیرعامل جدید شرکت، جناب آقای دکتر فتحی پور اقدام نمودند.
 
جناب آقای دکتر فاطمی ،جناب آقای دکتر فتحی پور را یک شخصیت ملی شناخته شده و موفق در حوزه اقتصاد کشور معرفی کرده و حضور ایشان را به عنوان فرصتی مغتنم برای شرکت ایران ترانسفو برشمردند.
 
در ادامه جناب آقای دکتر فتحی پور به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تشکر از مدیران شرکت  و همچنین جناب آقای دکتر فرجی مدیرعامل قبلی بر لزوم همدلی همه مدیران جهت اعتلای شرکت ایران ترانسفو تاکید نمودند.
 
همچنین ایشان ذکر کردند که نجات شرکت در حقیقت یک اقدام بنیادی و جراحی اقتصادی کارشناسی شده است و این اقدام می بایست از طریق تلاش برای وصول مطالبات، کاهش پرداخت سودهای بانکی، افزایش تعرفه ی واردات، توسعه محصول و مشارکت با شرکتهای مهم دنیا از قبیل زیمنس، برنامه ریزی دقیق جهت تصمیم گیری و همکاری و همدلی تمامی پرسنل شرکت صورت پذیرد.

جناب آقای دکتر فتحی پور اظهار امیدواری کردند در سایه تلاش تمامی همکاران، ایران ترانسفو به عنوان یک الگوی کامل در زمینه اقتصاد مقاومتی معرفی گردد و با سرعت تمام در مسیر پیشرفت، تعالی و توسعه قدم بردارد.


در ادامه مدیریت محترم عامل در جمع کارکنان شرکت ایران ترانسفو و ترانسفورماتور توزیع زنگان در محل مصلی بزرگ شرکت به اولین سخنرانی خود در جمع کارکنان پرداختند.

ایشان سخنان خود را با لزوم  و اهمیت اعتماد سازی و تعامل مثبت بین کارفرما و کارکنان آغاز نمودند و در ادامه ضمن اشاره به جایگاه و ارزش والای شرکت ایران ترانسفو در استان و کشور، جهت دستیابی به جایگاه رفیع و شایسته شرکت اظهار امیدواری نمودند و گفتند در این مسیر به عنوان مدیر عامل شرکت ایران ترانسفو با همکاری و همدلی مجموعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

مدیریت محترم عامل رئوس فعالیتهای خود را تمرکز بربهره وری، تسویه تسهیلات بانکی، افزایش سهم بازار، افزایش تولید ، حذف واسطه گری و کاهش قیمت تمام شده عنوان نمودند.

ایشان در خلال صحبتهای خود به تهاتر بخش قابل توجهی از بدهی های بانکی و همچنین برداشت قدمهای مثبتی در مسیر قرارداد با زیمنس اشاره نمودند.

صبحتهای صمیمانه مدیریت محترم عامل، چندین بار با تشویق حاضرین مواجه شد و ایشان در پایان سخنرانی خود از تمامی مجموعه خواستار شدند تا همگی به عنوان یک عضو مسئول پرچمدار پیشرفت و ترقی شرکت بوده و وی را در این راه همراهی نمایند.