کد مطلب: 78248
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
وزیر نیرو گفت: آخرین باری که من خدمت ایشان بودم همان روزی بود که عصر آن روز به رحمت خدا رفتند. صبح آن روز در مجمع تشخیص مصلحت جلسه داشتیم و راجع به مسائل بازنگری در سیاست‌های کلان بخش انرژی خدمت ایشان بودم. گزارشی ارائه کردم و از نظرات ایشان بهره‌مند شدیم.
خاطرات چیت چیان از آیت الله هاشمی
 
به گزارش ایران خبر، در خصوص با سابقه همکاری خود با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: الحمد الله من این توفیق را داشتم که در زمان جنگ تحت فرماندهی ایشان فعالیت داشته باشم.  

حمیت چیت‌چیان ادامه داد: علاوه بر جنگ این توفیق را داشتم که در مجلس سوم شورای اسلامی با ایشان همکار باشم. همچنین در یک دوره در هیئت رئیسه همکاری ما نزدیک‌تر شد.

وی افزود: در طول دوران فعالیت‌های اجرایی که در 25 سال گذشته داشتم این توفیق نصیبم شد که همیشه از راهنمایی ایشان بهره‌مند شوم و این روزها که در غم از دست دادن ایشان سوگوار هستیم لحظات دردناکی را پشت سر می‌گذاریم. این که امروز دیگر آیت‌الله را در کنار خودمان نداریم سبب شده احساس خوبی نداشته باشیم.

وزیر نیرو با اشاره به آخرین دیدار خود با آیت الله هاشمی گفت: آخرین باری که من خدمت ایشان بودم همان روزی بود که عصر آن روز به رحمت خدا رفتند. صبح آن روز در مجمع تشخیص مصلحت جلسه داشتیم و راجع به مسائل بازنگری در سیاست‌های کلان بخش انرژی خدمت ایشان بودم. گزارشی ارائه کردم و از نظرات ایشان بهره‌مند شدیم.

چیت‌چیان در پایان تصریح کرد: امیدوارم خداوند به فضل خودش خلاء بزرگ فقدان را جبران کند و به ما کمک کند یاد ایشان را زنده نگه داریم.
منبع : ایلنا