کد مطلب: 81560
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۹
مانند بسیاری از سوپر استارهای هالیوود که صف مخالفت با ترامپ آراسته اند آرنولد شوارتزنگر با همه قدرت وارد میدان مبارزه با دونالد ترامپ شده و با صریح ترین کلمات او را به تهدید می کند او در دومین واکنش خود گفت : دلم میخواست به نیویورک می رفتم و صورتش را له می کردم
 
 به گزارش ایران خبر، «آرنولد شوارتزنگر» فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا در مصاحبه‌ای که امروز-دوشنبه- چاپ شد از تمایل برای داغون کردن صورت رییس‌جمهوری آمریکا سخن گفته بود.

«دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا پیشتر در جمعی از سیاستمداران، اقتصاددانان و جامعه‌شناسان در واشنگتن درباره یک برنامه تلویزیونی که خودش قبلا مجری آن بوده و از ژانویه «آرنولد شواتزنگر» مجری آن شده، گفت: «آنها یک هنرپیشه خیلی خیلی مشهور را استخدام کردند تا جای من را بگیرد. اما همه می‌دانیم چه اتفاقی افتاد: تعداد بینندگان به ته دره سقوط کرد.»

آرنولد  نیز در یک پیام ویدیویی روی توئیترش پاسخ ترامپ را داده و گفت: «هی دونالد! من یک پیشنهاد عالی دارم، چرا ما شغل‌هایمان را عوض نکنیم؟ تو مجری تلویزیون بشو چرا که متخصص جمع کردن تماشاچی هستی و من شغل تو را می‌گیرم. آنوقت مردم می‌توانند دوباره راحت بخوابند. قبول؟»

 

 
منبع : ایران آنلاین