کد مطلب: 87237
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱
این درحالی است که بیمارستان روانی هم او را ترخیص کرده و درشرایط فعلی می‌بایست درباره محل نگهداری وی تصمیم گرفته شود.
زن جوان تهرانی همسر و فرزندانش را به قتل رساند
 
بازپرس جنایی تهران برای تصمیم‌گیری نهایی درباره زن جوانی که چندی قبل همسروفرزندانش را به طورهولناکی به قتل رسانده بود از پزشکی قانونی خواست تا درباره وضعیت روحی زن جوان اعلام نظرقطعی کنند. قبل از این پزشکی قانونی عنوان کرده بود عامل جنایت‌ها تحمل زندان را ندارد.
این درحالی است که بیمارستان روانی هم او را ترخیص کرده و درشرایط فعلی می‌بایست درباره محل نگهداری وی تصمیم گرفته شود.
رسیدگی به این پرونده از ساعت ۱۲ ظهر ۱۴ آبان امسال وبه دنبال تماس اهالی یکی از خیابان‌های شهرک آزادی با پلیس دردستورکارقرار گرفت.
به دنبال اعلام این خبر تیم جنایی وارد عمل شده و در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد زن جوانی دراقدامی جنون‌آمیز همسر و سه فرزندش را با چاقو هدف قرارداده است. در این ماجرای هولناک، همسرعامل قتل و پسر و دخترخردسال‌شان به قتل رسیده بودند. اما دختر ۱۱ ساله‌شان که بشدت مجروح شده بود، با انتقال بموقع به بیمارستان از مرگ نجات یافت.
زن جوان پس از بازداشت و دربازجویی‌ها گفت: «همسرم ازمدتی قبل با زن دیگری ارتباط پنهانی داشت به همین دلیل تصمیم گرفتم او و خودم را بکشم. چون بعد از این حادثه معلوم نبود چه اتفاقی برای بچه هایم خواهد افتاد آنها را نیز با چاقو زدم که بمیرند و راحت شوند! » پس ازبازجویی‌های مقدماتی، وقتی مشخص شد پروانه از دوران نوجوانی‌اش از بیماری روانی رنج می‌برد برای درمان به بیمارستان روانی منتقل شد.اما پس از مدتی ترخیص و به زندان منتقل شد.این درحالی بود که زن ۳۲ ساله، باردار بود.بنابراین باتوجه به وضعیت روحی، روانی زن جوان، تقاضای سقط جنینش مطرح شد.
منبع : جام نیوز