کد مطلب: 88401
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
وزیر کشور با اشاره به مطالب مطرح شده درباره وزیر آموزش و پرورش در مناظره دوم گفت: دانش آشتیانی به کمیسیون نظارت بر تبلیغات شکایت کرده است که در حال رسیدگی به آن هستیم.
 
به گزارش ایران خبر، وزیر کشور از بررسی توهین‌های صورت گرفته در جریان مناظره‌های انتخاباتی توسط کمیسیون تبلیغات خبر داد.
 عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست خبری با رسانه ها  با تسلیت حادثه معدن گلستان به خانواده های بازمانده معدن‌چیان کشورمان ،  در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره  اتهامات وارد شده به برخی کاندیداها در جریان مناظره‌های انتخاباتی گفت: کمیسیون تبلیغات انتخابات در قانون پیش بینی شده و اعضای آن هم مشخص شده است، که بنده خودم در شش جلسه آن حاضر شدم.
وی افزود: از نظر شکلی الحمدالله مناظره ها خوب برگزار شده و عدالت رعایت شده و قانون هم اجرا شده ، شکایتی از نامزدها و ستادهای آنان به دست ما رسید، این شکایت درباره زمان اضافه  بود که در مناظره دوم به دوستان این زمان داده شد.
وزیر کشور تصریح کرد: درباره مسایل مربوط به توهین‌ها نیز گروهی تعیین شده که بررسی می‌کنند و در آخرین مناظره به تصمیات اتخاذ شده عمل خواهد شد.
وزیر کشور همچنین تصریح کرد: سامانه کارانه شائبه خرید و فروش رای دارد.
وی در ادامه  با اعلام اینکه 68 مورد شکایات از رسانه ها مطرح شده است، گفت:از دادستانی انتظار دآریم به فوریت به این شکایات رسیدگی کند.
 
/ادامه دارد..
منبع : ایسنا