کد مطلب: 88868
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
2 نفر براثر سقوط یک سواری پراید درمسیرجاده هراز به دره و رودخانه خروشان هرازجان باختند.

به گزارش ایران خبر،جمشید نیکزادرئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل پنجشنبه شب : این سانحه در کیلومتر 65 جاده هراز وپس خارج شدن خودروی پراید از داخل تونل وانا وبه علت سرعت زیاد آن وناتوانی راننده در کنترل خودرو رخ داد.

وی ادامه داد: پس از وقوع این سانحه که ساعت16:46 دقیقه عصرپنجشنبه به سامانه 112 جمعیت هلال احمر گزارش شد، بلافاصله تیم های امدادی پایگاه های کهرود، گزنک و یک تیم از شهرستان آمل با سرپرستی ایشان به محل حادثه اعزام شدند.
نیکزاد، با بیان اینکه متاسفانه به دلیل واژگونی خودرو در داخل رودخانه هراز، عملیات امداد ونجات با دشواری زیادی انجام شد، گفت: تیم های امدادی با نصب (تیرول) نسبت به تثبیت خودرو اقدام کرده و پس از خارج کردن و بالا آمدن از سطح آب، اجساد سرنشینان را از داخل خودروی پراید به بیرون منتقل کردند.
وی افزود: زن و یک مرد حدود 50 تا 60 ساله 2 سرنشین خودرو پراید بودند که به دلیل مفقود شدن اسناد و مدارک داخل خودرو در آب، هویت این 2نفر مشخص نشده است.
وی یادآورشد: عملیات انتقال اجساد و بیرون کشیدن از داخل خودرو حدود 5 ساعت به طول انجامید و تیم های سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل، تیم آتش نشانی وانا، نیروی انتظامی، پلیس راه و راهداری همکاری داشتند./ ایرنا 

کلمات کلیدی

سقوط مرگبار پراید به دره در جاده هراز

منبع : ایران آنلاین