کد مطلب: 89251
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۸
وزیر کشور گفت:نتایج انتخابات ریاست جمهوری به صورت تدریجی و لحظه به لحظه اعلام نمی‌شود، وزارت کشور در نهایت نتایج نهایی را اعلام خواهد کرد.
 
به گزارش ایران خبر،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر در شنست خبری که صبح امروز (چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه) در وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: بیش از 95 درصد نظر سنجی‌های مطرح شده غیر قانونی غیر واقعی و کاملا ساختگی است.
وی ادامه داد: برخی شایعات بی اساس هم مطرح می‌شود که از رسانه‌ها تقاضامندیم ضمن عدم توجه به این شایعات در خلق مشارکت باشکوه در انتخابات کمک کنند. از نامزدها، ستادها و هوارادان تقاضامندیم از فردا هیچ فعالیت تبلیغاتی انجام ندهند.
وزیرکشور با بیان اینکه درباره اعلام نتایج تاریخ دقیقی نمی توان گفت، افزود:‌ پس از شمارش آرا ریاست جمهوری که با صحت و دقت صورت می‌گیرد آرا اعلام می‌شود و صحت و دقت را فدای سرعت نمی‌کنیم.
رحمانی فضلی تصریح کرد: نتایج انتخابات ریاست جمهوری به صورت تدریجی و لحظه به لحظه اعلام نمی‌شود، وزارت کشور در نهایت نتایج نهایی را اعلام خواهد کرد.
وی از رسانه‌ها خواست تا از پرداختن به آمار غیر رسمی و غیر واقعی که منجر به برداشت‌ها و تحلیل‌های نادرست می‌شود خوددای کنند.
وزیر کشور تاکید کرد: هر نوع نظر و آماری که در غالب سنجش و جمع آوری برخی آمار از سوی رسانه‌ها اعلام شود خلاف است و با متخلفین برخورد می‌شود.
این خبر در حال تکمیل است..
منبع : تسنیم