کد مطلب: 89296
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۳
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با ارسال لوح سپاسی از اقدامات بانک صادرات ایران در ارائه خدمات و تسهیلات به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تشکر و قدردانی كرد.
بنیاد شهید انقلاب اسلامی از بانک صادرات ایران تقدیر کرد
 
به گزارش ایران خبر، ناصر عارف مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان با ارسال لوح سپاسی خطاب به محمود خدامرادی، مدیرشعب این بانک در استان همدان، از همکاری‌ های بی‌ شائبه آن مدیریت در ارائه تسهیلات و خدمات به خانواده‌ های معظم شهدا و ایثارگران تشکر و قدردانی به عمل آورد.
در بخشی از این لوح سپاس آمده است: «بلندآوازگی شهیدان راه حق و حقیقت تا همیشه تاریخ جاودانه است و راه روشن صالحان، شایستگان و دینمداران برقرار و پررهرو. انشاءا... انجام وظیفه و تعهد به تکلیف که همانا خدمت به بهترین بندگان خدا و ایثارگران باشد توفیقی است الهی که نصیب گردیده، باشد که همه ما شاکر این منت و لطف خدایی باشیم.
بدین‌وسیله از زحمات و همکاری‌های بی‌ شائبه جنابعالی و همکاران محترمتان در ارائه تسهیلات و خدمات به خانواده‌های معظم شهدا و  ایثارگران، تشکر و قدردانی نموده و دوام توفیقات شما را در ادامه خدمتگزاری به ایثارگران عزیز در سایه عنایات حضرت بقیه‌ا...الاعظم(عج) و در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می‌نمایم.»
شایان توجه است؛ این بانک مردمی در راستای حمایت از جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا در سال ١٣٩٥، 8هزار و ٦٠٠ فقره تسهیلات خرید و ساخت مسکن به اين قشر افتخار آفرين پرداخت کرده است.