۱
 
کد مطلب: 89299
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۸
مدیر عامل بانک صادرات ایران در بازدید سرزده از مدیریت شعب غرب تهران، با جمعی از بازنشستگان این منطقه دیدار و در فضایی دوستانه با آنان گفتگو کرد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران از بازنشستگان قدردانی کرد
 
به گزارش ایران خبر به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، سیاوش زراعتی مدیرعامل به همراه جمشید جام خانه مشاور اجرایی و معاونت شعب و بازاریابی این بانک بدون اطلاع قبلی در مدیریت شعب غرب تهران حضور یافته و ضمن بازدید از واحدهای صفی و ستادی، بدواً در واحد خزانه منطقه با جمعی از کارکنان بازنشسته بانک دیدار و از زحمات آنان قدردانی کرد.
 
براساس این گزارش، در دیدار مدیرعامل بانک با بازنشستگان که در فضایی دوستانه و صمیمانه صورت گرفت، کارکنان پیشکسوت بانک بصورت مستقیم و بی واسطه مسائل و مشکلات معیشتی خود را مطرح و از توجه و اهتمام آقای زراعتی در خصوص رفع مشکلات بازنشستگان قدردانی کردند.

همچنین در این دیدار آقای زراعتی به برنامه‌های آتی بانک صادرات در راستای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان شاغل و بازنشسته اشاره کرد و خاطرنشان ساخت؛ رسیدگی به مسائل رفاهی همکاران مایه مباهات بوده و  مدیران عالی بانک صادرات از هیچ کوششی در راستای تأمین رفاه و آسایش همکاران شاغل و بازنشسته فرو گذار نخواهد بود.
 
 
محمدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۰۲:۲۴:۰۴
سخنی با مدیرعامل بانک صادرات ایران
جناب زراعتی-سلام
من بازنشسته بانک صادرات هستم دو فرزند بیکار با مدرک فوق لیسانس دارم-
به هر دری زدم نتوانستم یکی را در بانک صادرات استخدام بکنم .حتی قراردادی.
سوالم این است چطور کسی که استخدام رسمی صداوسیما در استان لرستان هست
بصورت قراردادی در بانک صادرات هم کار میکنه یعنی در دوجا پست سازمانی اشغال کرده. چرا؟
چرا بنده و امسال بنده نمیتوانیم فرزند خود را مشغول بکار کنیم اما یکنفر در دو سازمان پست سازمانی اشغال کرده لطفا" جواب بدهید
رونوشت شکایت: دفتر مقام معظم رهبری- دفتر رییس جمهور محترم-سازمان بازرسی کل کشور-کمسیون اقتصادی مجلس محترم شورای اسلامی