۱
 
واکنش میرسلیم به پیروز نشدن در انتخابات 96:

انشاءالله نتیجه مطلوب حاصل شود

کد مطلب: 89461
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور مردم الحمدالله خیلی باشکوه بوده و انشاءالله نتیجه مطلوب حاصل شود.
انشاءالله نتیجه مطلوب حاصل شود
 
به گزارش ایران خبر، سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با حضور در مسجد قبا در جمع خبرنگاران، گفت: انتخابات های زیادی از اول انقلاب برگزار شده که نتیجه بعضی از آنها موافق و برخی دیگر مخالف نظر ما بوده و این بار هم اینگونه است و ما به قانون احترام می گذاریم.
میرسلیم در پاسخ به این پرسش که اگر شما رای نیاورید، اولین اقدام تان چیست؟ گفت: اولین کاری که می کنم به منتخب مردم تبریک می گویم و دستاورهایی که از شناخت کشور دارم را در اختیارش می گذارم. حضور مردم الحمدالله خیلی باشکوه بوده و انشاءالله نتیجه مطلوب حاصل شود.
وی با بیان اینکه مردم همین مشارکت را در فرآیندهای مردم سالاری به طور قاطع حفظ کنند و همچنین به طور قاطع به نظارت بپردازند، گفت: مردم باید عملکرد مسئولان را نقادی کنند. اگر قانون را رعایت نکنیم، سنگ روی سنگ بند نمی شود و باید حدود قانون را رعایت کنیم. خوش مان بیاید یا نیاد باید قانون را رعایت کرد، چرا که اجرای قانون بد بهتر از بی قانونی است.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره اعلامیه روزنامه ایران منتسب به سردار سلیمانی، اظهار داشت: این مسائل بسیار خطیر و مهم است و شورای نگهبان باید رسیدگی کند، چون این اقدامات باعث تحولات در آراء می شود. خوشبختانه من تکذیبیه سردار سلیمانی را دیدم. این اتفاقات بیشتر در فضای مجازی صورت می گیرد و سلامت انتخابات را تحت تاثیر قرار می دهد.
منبع : تسنیم
 
 
mm
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۲:۴۲:۵۸
قالیباف ما اکثریتِ جامعه ی اسلامی و برادر با تمام ادیان کشور، چهار درصدی هستیم