کد مطلب: 89570
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
امیرحسین مقصودلو پس از اعلام نتایج ریاست جمهوری صفحه اینستاگرام خود را به دکترحسن روحانی تقدیم کرد.
تتلو به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت
 
به گزارش ایران خبر، او با انتشار عکس‌های خود از دیدار با سیدابراهیم رئیسی و همچنین تبلیغ در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام خود در صدد تبلیغ برای کاندیدای مورد نظر خود برآمد. او در این فضا به حامیان خود که رقمی بیش از ۴ میلیون را نشان می‌داد نوید پیروزی در انتخابات را می‌داد، نویدی که باعث شد کاندیدای اصولگرای ریاست جمهوری با او دیدار داشته باشد.
اما با مشخص شدن آرای حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم، نظر این خواننده زیرزمینی برگشت. در روز ۳۰ اردیبهشت، امیرحسین مقصودلو ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب با تلگرام خود خداحافظی و آن را بست.
همچنین وی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت:
«تبریک می‌گم به رئیس جمهور برگزیده و به زودی آهنگ ایران رو تقدیم میکنم به ملت بزرگ ایران، برای این پیروزی و این حضور گسترده!! من همونطور که قبل انتخابات گفتم و همونطور که تو دوران انتخابات نشون دادم این پیج متعلق به ایران و مردم خواهد بود و رئیس جمهور بهتر میتونه ازش استفاده کنه تا من!! من این پیج و تقدیم به کابینه ردیس جمهور آینده می کنم اگه تمایل داشته باشن می تونن با ادمینمون آقای مسعود یتماس بگیرن. من جوونم و تنها و پر اشتباه و اعتراف می کنم که بعد از این نمی تونم این پیج رو به درستی اداره کنم.»