کد مطلب: 89831
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: زن و شوهر جوانی که قصد سرقت خودرو به شیوه زورگیری داشتند، در اجرای نقشه خود ناکام ماندند.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: مأموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در حوالی میدان آزادی به یک دستگاه خودروی پراید که مسافران آن در حال درگیری با راننده بوده، مشکوک و مظنون شدند.
وی تصریح کرد: زن و مرد جوانی با تهدید چاقو و توسل به زور قصد سرقت وسایل و اموال راننده خودرو را داشتند که با مقاومت وی روبه رو شدند، لذا با حضور سریع مأموران، سرقت و زورگیری آن‌ها نافرجام ماند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه با ورود پلیس به موضوع، مسافران با سلاح سرد به ماموران حمله ور شدند، افزود: یکی از متهمان در این درگیری اقدام به فرار کرد و همدست وی نیز دستگیر شد، همچنین متهمه در بازجویی‌های اولیه به زورگیری به اتفاق همسرش اعتراف کرد.
شیرزادی با اشاره به سابقه دار بودن متهمه افزود: در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با هرگونه شرارت، قانون شکنی و اقدامات مجرمانه به شدت برخورد خواهیم کرد و هرگز اجازه نخواهیم داد امنیت و آرامش شهروندان به مخاطره بیافتد.
منبع : میزان