۲
 
کد مطلب: 90207
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱
سه تبعه بیگانه که به خاطر سرقت 60 هزار تومان، مرد دماوندی را به قتل رسانده و جسدش را سوزانده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار عبدالرضا ناظری رئیس پلیس شرق استان تهران گفت:در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف یک جسد سوخته در روستای سربندان منطقه جابان دماوند بلافاصله اکیپی از ماموران تشخیص هویت پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با حضور مأموران در محل و پس از بررسی صحنه و تحقیقات مشخص شد قاتل یا قاتلان پس از مجروح کردن مقتول با ضربات چاقو اقدام به سوزاندن جسد  کرده و خودروی مقتول دماوندی را در محل جنایت ر‌ها کردند.

 فرمانده انتظامی شرق استان تهران در ادامه بیان داشت: مأموران پس از جمع آوری اطلاعات جامع متهمان را شناسایی و محل اختفاء آن‌ها را کشف که پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شدند.

سردار ناظری خاطرنشان کرد: در این رابطه مأموران موفق شدند سه نفر از متهمان که قصد فرار به سمت مرزهای شرقی کشور را داشتند دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کنند.

 این مقام ارشد انتظامی ادامه داد:متهمان که از اتباع کشور افغانستان بودند در مواجهه با ادله و مستندات به بزه انتسابی اعتراف کرده و انگیزه خود از قتل، را سرقت وجوه مقتول که در مجموع ۶۰۰ هزار ریال بود عنوان کردند.

وی با اشاره به انگیزه متهمان در سوزاندن مقتول برای ناشناس ماندن و گمراه کردن ماموران عنوان کردند و افزود: متهمان با قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس دادسرای عمومی دماوند روانه زندان شدند.

منبع : میزان
 
 
قباد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۶:۱۲:۱۹
آخه جنایت این بالاتر که انسان بی گناهی بکش و جنازه آتش بزن .چرا صورت این بیدین ها پوشاندن .
 
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۴ ۲۳:۰۰:۰۷
آقای محترم چرا به بیدین ها توهین می کنی؟ شاید کسی بی دین باشد ولی می تواند بی اخلاق نباشد، همانطور که کسی می تواند دیندار باشد و بسیار جنایت کند، کما اینکه از این افراد کم ندیده ایم.