کد مطلب: 91714
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴
تهیه کننده سریال «دردسرهای عظیم» با اشاره به اینکه فصل سوم این مجموعه تلویزیونی را پس از دستیابی به داستان منسجم می‌سازد، از بازگشت بازیگرانی به سینما رفته‌اند، پس از مدتی به تلویزیون سخن گفت.
 
به گزارش ایران خبر،مهران مهام تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «دردسرهای عظیم»  گفت: تمایل زیادی برای ساخت فصل سوم سریال «دردسرهای عظیم» دارم و حتی قصه آن را هم در ذهنم پرورانده‌ام البته باید با نویسنده و دیگر عوامل صحبت کنم.
وی ادامه داد: مشکل ماجرای ساخت فصل سوم این مجموعه تلویزیونی این است که جمع کردن آن گروه دور هم کاری دشوار است.
مهام تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که وجود دارد این است که بازیگرهایی که در برخی سریال‌ها موفق می‌شوند، پس از مدتی سرگرم فعالیت در سینما می‌روند و بازگرداندن آن‌ها از سینما دشوار است البته نمی‌دانم در سینما چه اتفاقی می‌افتد که تلویزیون برایشان جذابیت سابق را ندارد.
وی در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: یکی دیگر از دشوارهایی که در مسیر تولید فصل سوم«دردسرهای عظیم» وجود دارد این است که هنرمندی مانند مهدی هاشمی که هم‌اکنون مشغول کار است و ما باید فرصتی را فراهم آوریم که در آن تمامی بازیگرانمان را جمع کنیم در حالی‌که در جایی مشغول به کار نباشند و با توجه به اینکه «دردسرهای عظیم» مجموعه‌ای پر بازیگر بود، جمع کردن هنرمندان آن کاری سخت است.
تهیه کننده سریال «پنچری» افزود: اولین کاری که برای ساخت فصل جدید «دردسرهای عظیم» باید صورت بگیرد این اس که ما ابتدا باید به یک قصه منسجم برسیم و سپس برای تولید آن تمامی اعضای گروه‌ با همدیگر هماهنگ شوند.
وی خاطرنشان کرد:فصل سوم سریال «دردسرهای عظیم»را با برزو نیک‌نژاد کارگردان فصل‌های اول و دوم این مجموعه پیش می‌رویم چرا که حق معوی این مجموعه به او تعلق دارد. بسیاری از بازیگرانی که از تلویزیون وارد سینما می‌شوند پس از مدتی به تلویزیون باز می‌گردند و حتی تغییر چندانی هم در دستمز آن‌ها رخ نمی‌دهد.
منبع : میزان