کد مطلب: 94937
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
شخصا از يك جفت كفش ملی آن قدر استفاده كردم كه تصميم گرفتم آن را به يكى از فروشگاه ها هديه كنم تا ببينند در چه قسمتهايى محصول آنها آسيب پذير است و كمتر دوام مى آورد، اى كاش در آن سال ها از آن هديه استقبال مى كردند!
وقتی میرسلیم کفش ملی کهنه اش را دوباره به فروشگاه هدیه داد
 
به گزارش ايران خبر، سیدمصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، با بیان اینکه اولين مانع توسعه تولید ملی در ایران قدرت طراحى است، گفت: مانع دیگر در این زمینه مراعات نکردن كيفيت توليد و رعايت معيارهاى مصوب است؛ همچنین مشکل رقابت ناپذيرى را نیز می توان از موانع توسعه تولید ملی در ایران دانست ضمن اینکه خطر پذيرى و تن دادن به تحقيق و توسعه در بخش خصوصى ما بسیار پایین است. 

از واردات بی رویه جلوگیری شود
 
 وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: مبارزه جدى با قاچاق و جلوگيرى قاطع از واردات بى رويه دو اقدام اصلى و با اولويت برای رشد و احیای تولید ملی هستند.
 
سرپرست اسبق نهاد ریاست جمهوری ، نبود  نوآوری را علت افول برخی برندهای ملی نظیر کفش ملی در سالهای اخیر دانست و  گفت: فقدان نوآوری موجب فرتوت شدن برخی محصولات این برندها شده است و طبیعی است که وقتی در چنین برندهایی به روز رسانی صورت نگیرد مردم  به  استفاده از كالاهاى خارجى رغبت پیدا می کنند ؛ چاره بازگشت کفش ملی و برندهای نظیر آن  هم به روزهایی اوج شان گسترش تحقيق و توسعه است. 
 
یک جفت کفش مستعمل از برند کفش ملی را به فروشگاه هدیه دادم اما  از آن استقبال نشد!
 
کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: در سالهاى گذشته ، شخصا از يك جفت كفش ملی  آن قدر استفاده كردم كه تصميم گرفتم  آن را به يكى از فروشگاه ها هديه كنم تا ببينند در چه قسمتهايى محصول آنها آسيب پذير است و كمتر دوام مى آورد، اى كاش در آن سال ها  از آن هديه استقبال مى كردند!