۱
 
کد مطلب: 95166
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲
محمدرضا زائری در اینستاگرام خود به انتشار دو عکس متفاوت از معاون رئیس جمهور در دولت دوازدهم واکنش نشان داد.
به گزارش ایران خبر، محمدرضا زائری در اینستاگرام خود به انتشار دو عکس متفاوت از معاون رئیس جمهور در دولت دوازدهم واکنش نشان داد.
 
روز گذشته لعیا جنیدی با حکم حسن روحانی به سمت معاون حقوقی دولت دوازدهم منصوب شد. پس از این حکم عکس‌هایی از وی به همراه رزومه کاری‌اش در شبکه‌های اجتماعی و فضای وب منتشر شد که البته دو نوع پوشش جنیدی با چادر و پوشش مانتو واکنش‌هایی را به همراه داشت.
 
محمدرضا زائری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در واکنش به اینکه جنیدی به اقتضای مسئولیتش مجبور به انتخاب پوشش چادر شده است، نوشت: " اگر این خبر درست باشد که خانم دکتر جنیدی به خاطر اقتضای مسؤولیت جدیدشان مجبور شده اند پوشش چادر را انتخاب کنند خیلی باعث تأسف است و نشان می دهد مسؤولان کشور که احتمالا هدف ترویج حجاب اسلامی را دارند متوجه نیستند که این کار نه تنها هدف آنها را محقق نمی کند بلکه اثر تخریبی برای ارزشهای دینی در افکار عمومی دارد. کمترین پیام این تغییر آن است که حجاب یک ظاهرسازی فرمایشی و رسمی است نه یک اعتقاد و سبک زندگی، و آن وقت به کسانی که خارج از کشور برهنه می شوند هیچ ایرادی نمی توان گرفت! و اصلا در آن صورت آقایان رد صلاحیت خانم مینو خالقی را چه گونه توجیه خواهند کرد؟وضعیت بلاتکلیف ما در انتشار عکس مرحوم مریم میرزاخانی یا موضوع خانم نامداری و ... ناشی از همین سیاست هاست!".

 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۷:۱۰:۴۳
اگر خیلی نگران اسلام و ائمه و مدافع ارزش های اسلامی هستیم چرا کفن نمیپوشیم و سینه چاک نمیکنیم بر علیه جنگ با خدا و رسول خدا ص (ربای بانک ها ) که باعث و بانی لقمه حرام و این همه مصیبت فرهنگی و اعتقادی است بریزیم بیرون و شهید این راه بشیم ؟ دوستان عزیز و نگران میدانم شما و بقیه مردم عزیز ایران دغدغه غیرت و ناموس و شرف , دین دارید ولی باید هر چیزی را در نسبت به سهم و قدر و اندازه حقیقی ان نقد و بررسی کرد و مطمئن باشیم وقتی مردم بدانند که قانون اساسی که از دل فقه باید بیاد برای همه یکسان اجرا میشود, بقیه هم تمکین میکنند و با رضایت قلبی میپذیرند .مگر میشه یک دختر از سنین کودکی وارد مهد کودک بشه و بعد تربیت و اموزش رقص و اواز و حریم شکنی ببینه و بعد در 9 سالگی بهش بگی تا الان هرچی که در وجودت به طریق باور تشکیل شده غلطه و حالا جشن تکلیف بگیر و با حجاب به عنوان یک ارزش ذاتی و محافظ خودت بنگر .