کد مطلب: 96124
 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۶
نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که میزان رضایت شهروندان آمریکایی از عملکرد دونالد ترامپ بار دیگر کاهش یافته است.
رضایت آمریکایی‌ها از ترامپ رو به کاهش است
 
به گزارش ایران خبر، نظرسنجی جدید پلیتیکو- مورنینگ کانسالت حاکی است که تنها 39 درصد آمریکایی ها از عملکرد دونالد ترامپ راضی هستند.
در نظرسنجی هفته گذشته 44 درصد شهروندان آمریکایی رضایت خود را از عملکرد ترامپ اعلام کرده بودند.در نظرسنجی جدید، بیش از 56 درصد آمریکایی ها اعلام کرده اند که از عملکرد رئیس جمهور این کشور راضی نیستند.
این نظرسنجی پس از آن انجام شده است که ترامپ با انتقادات گسترده مقام های ارشد هر دو حزب به خاطر اظهاراتش درباره خشونت های شارلوتزویل روبرو شده است.ترامپ در کنفرانس خبری هفته گذشته هر دو طرف را به خاطر خشونت های شارلوتزویل سرزنش کرده است.
این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که 43 درصد رای دهندگان آمریکایی بر این باورند که سفیدپوستان افراطی عامل اصلی خشونت های ویرجینیا هستند و باید به خاطر این اقدامات سرزنش شوند.
36 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز اعلام کرده اند که هر دو طرف به یک اندازه باید به خاطر اتفاقات شارلوتزویل سرزنش شوند.
37 درصد مردم آمریکا نیز تاکید کرده اند که واکنش ترامپ به درگیری های خشونت بار، مناسب بوده و 46 درصد اعلا م کرده اند که این واکنش نامناسب بوده است.
منبع : مشرق