کد مطلب: 96447
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲
وزیر ارتباطات گفت: از سال ۹۲ تاکنون شاهد برخی تندروی های درون و برون گفتمانی اعتدال بوده که به هیچ عنوان مورد علاقه و استقبال آقای روحانی نبوده و نخواهد بود.
 
به گزارش ايران خبر، محمدجواد آذری جهرمی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تندروی‌ها سبب برهم زدن آرامش جامعه و انحراف از مسیر وعده‌های داده شده رئیس جمهور و کابینه می‌شود و دولت دوازدهم خود را از تندروی‌ها دور نگه می‌دارد.

وی با اظهار نگرانی از برخی سخنان طرح شده در این نشست راجع به کابینه دوازدهم و دسته بندی بین اصلاح طلبان و اعتدالیون, تصریح کرد: مسیری که دولت اعتدال انتخاب کرده مهم بوده و افراد حائز اهمیت نیستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: سیاست اصلی دولت برپایه اعتدال و دوری جستن از تندروی ها بوده و از تندروی‌های درون و برون گروهی هیچ استقبالی نمی کند.

آذری جهرمی در مورد برخی انتقادات مبنی بر اینکه رییس‌جمهور در چینش کابینه توجه کافی را به اصلاح‌طلبان نداشته است، گفت: آقای  روحانی در سال 92 با گفتمان اعتدال مسیری را به پشتوانه مردم شروع و مسوولیت سنگینی را نیز تاکنون عهده دار شده است.

وی ادامه داد: از سال 92تاکنون شاهد برخی تندروی های درون و برون گفتمانی اعتدال بوده که به هیچ عنوان مورد علاقه و استقبال ایشان نبوده و نخواهد بود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم بااشاره به استقبال نکردن رییس جمهور از برخی تندروهای درون گفتمانی اعتدال, اظهارداشت: برخی شناسنامه داران بدلیل همین تندروی ها از مسیر خارج و در نهایت کنار گذاشته شدند.

جهرمی آذری گفت: همه باید برای آرامش جامعه و رفاه مردم گام بردارند و راه اساسی، ادامه راه در مسیر اعتدال است که نتیجه ماندن در این مسیر همان آرامش جامعه خواهد بود.

وی به انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری هم اشاره کرد و یادآور شد: مردم بار دیگر با رای قاطع 24 میلیونی نشان دادند که خواستار ادامه مسیر اعتدال و آرامش جامعه هستند و تندروی ها را قبول ندارند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم افزود: آقای روحانی از مسیری که قول داده‌اند عدول نخواهند کرد و با هیچکس و در هرجایگاهی هم تعارف ندارد.

آذری جهرمی تاکیدکرد: رییس جمهور با تندروی ها هیچ میانه‌ای نداشته حتی اگر این تندروی ها درون گروهی خودشان باشد.
منبع : ایلنا