کد مطلب: 96965
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: انقلاب اسلامی ایران قدرتی به جهان نشان داد که ابرقدرت ها به زانو در آمدند و همه توطئه هایشان شکست خورد.
 
به گزارش ایران خبر، آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های امروز نماز با اشاره به اینکه اسلام اسلامی زمانی مقبول است که با ولایت همراه باشد؛ اظهار داشت: امروز در غیبت امام زمان؛ ولایت حضرت بقیه الله این نقش را ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت نقش ولایت فقیه در جامعه اسلامی افزود: خبرگان کشور برنامه ریزی و بررسی می‌کنند و بهترین را برای شناخت ولایت انتخاب می‌کنند.

آیت الله موحدی کرمانی ادامه داد: خبرگان هم در زمان امام و هم در امروز موفق هستند، امروز ولایت فقیه آیت الله خامنه‌ای است که تمسک به ولایت آیت الله خامنه‌ای تمسک به ولایت امیر المومنین (ع) و ولایت رسول الله (ص) است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران قدرتی به جهان نشان داد که ابرقدرت ها به زانو در آمدند و همه توطئه هایشان شکست خورد. 

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به قدرت رهبری در مقابل توطئه های دشمن و خنثی سازی این توطئه ها گفت: با داشتن رهبری زاهد، پارسا و دقیق همه توطئه های دشمن خنثی می شود، دشمن هرچه تلاش کرد، نتوانست به انقلاب آسیب بزند.
وی با بیان ابعاد توطئه های آمریکا علیه ایران  عنوان داشت: بترسید مبادا آمریکا نفوذ کند و دشمنی که از در خارج شده از دریچه بیاید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه ایران علمدار قدرت اسلام در جهان است، افزود: ما باید مراقب باشیم که آسیب نبینیم.
این خبر در حال تکمیل است...