کد مطلب: 97224
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
امکان بهره‌مندی از مشاوره حقوقی رایگان آنلاین و انتخاب وکیل از بین چندین وکیل متخصص فراهم شد.
 

یکی از مشکلات مردم پیدا کردن وکیل متخصص در یک موضوع خاص است. بیشتر وکلا در معرفی تخصص‌های خود از عناوین کلی حقوقی، کیفری و خانواده استفاده می‌کنند. حال آن‌که تنوع مشکلات و مسائل حقوقی آن‌قدر زیاد است که یک وکیل تخصص کافی در انجام تمام امور حقوقی و یا توانایی ایفای نقش وکیل در تمامی عناوین دعاوی قضایی را ندارد. وبسایت دادراه با هدف ارتباط دادن مردم با وکلا با تخصص‌های مشخص طراحی و راه‌اندازی شده است.

انتخاب هوشمندانه وکیل از بین تعداد پرشمار وکلا

مردم می‌توانند درخواست‌های مختلف از جمله پذیرش وکالت، تدوین دادخواست، تدوین شکوائیه، تنظیم اظهارنامه، نگارش قرارداد، مطالعه قرارداد، انجام امورثبتی و ... را به صورت آنلاین در وبسایت دادراه ثبت کنند. هر یک از این درخواست‌ها در اختیار وکلا قرار می‌گیرد. هر وکیل قیمت و سایر شرایط خود را برای انجام کار مورد نظر اعلام می‌کند و کاربر می‌تواند با مقایسه قیمت و شرایط وکلای مختلف و همچنین مشاهده تخصص‌ها و سوابق درج شده در صفحه وکلا، همچنین مکاتبه اینترنتی و تماس تلفنی با وکلا ارزیابی‌های لازم را انجام دهد و وکیل مورد نظر خود را انتخاب نماید.

مشاوره حقوقی رایگان

مردم در دادراه این امکان را دارند تا با طرح پرسش‌های حقوقی خود از پاسخ و مشاوره رایگان چندین وکیل بهره‌مند شوند. همچنین متن پرسش‌ها و پاسخ‌ها در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد تا بتوانند مشاوره‌های مشابه با نیازهای خود را پیدا کنند و مطالعه نمایند.

وکیل

هر وکیل در دادراه صفحه‌ای اختصاصی دارد که مشخصات او در آن درج شده است. مشاوره‌های رایگان وکیل، نوشته‌ها، تخصص‌ها و سوابق او در صفحه شخصی او در دسترس مردم قرار می‌گیرد و مردم می‌توانند با مطالعه صفحه شخصی وکلا به انتخاب وکیل مورد نظر خود بپردازند. به عنوان مثال کسی که به دنبال یافتن وکیل طلاق است، می‌تواند با مراجعه به صفحه شخصی وکلایی که در دعاوی خانواده متخصص هستند، مشاوره‌های منتشر شده آن‌ها را مشاهده نماید و از کیفیت دانش و تجارب هر وکیل آگاهی یابد.

از دیگر سو، وکیل نیز مطمئن است وقتی را که برای ارائه مشاوره رایگان صرف می‌کند، هدر نمی‌رود و تمام پاسخ‌های او به عنوان یک سرمایه ارزشمند که بازتاب دهنده تخصص اوست، حفظ می‌شود و در اختیار موکلین بالقوه او قرار می‌گیرد.

برای آگاهی بیشتر از خدمات دادراه به وبسایت www.dadrah.ir مراجعه نمایید. همچنین می‌توانید  با کلیک بر روی @dadrah به کانال تلگرام دادراه بپویندید و از نکات و آموزه‌های حقوقی بهره‌مند شوید.

منبع : ایلنا