کد مطلب: 97250
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷
معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد: رسالت ما جلب رضایت مردم و ارتقا خوشبینی آنان به نظام است و باید با رعایت اخلاق در این مسیر حرکت کنیم.
 

اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در جلسه تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید سیاسی وزارت کشور با تشکر از عبدالرضا رحمانی فضلی به خاطر حُسن اعتماد در سپردن تصدی حوزه سیاسی وزارت کشور به وی گفت: بنده خواهان تعامل با سایر قوا به ویژه نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و سایر مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز با حفظ شان و استقلال وزارت کشور هستم و رعایت اخلاق و سلسله مراتب اداری و تشکیلاتی در انجام ماموریت‌های محوله را سرلوحه امور قرار خواهم داد.

وی ادامه داد: شایسته است تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم و جلب رضایت آنها به کار گیریم تا بتوانیم مردم را نسبت به نظام امیدوار و خوشبینی آنان را ارتقاء دهیم، نگهداریم.

معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد: وزارت کشور دستگاهی است که اگر درست فعالیت کند در همه بخش‌ها می‌تواند بسیار اثرگذار باشد و یک استاندار قوی و فعال موجب ارتقای شاخص‌های پیشرفت در استان خواهد بود.

در این نشست، علی اصغر احمدی، معاون سیاسی سابق وزیر کشور با آرزوی توفیق برای معاون جدید سیاسی اظهار داشت: آقای جبارزاده دارای سوابق انقلابی در سال‌های دفاع مقدس و از شخصیت‌های علمی و دانشگاهی است و باید ایشان را در انجام مسئولیت جدید یاری کرد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است، تصریح کرد: یکی افتخارات زرین وزارت کشور در دولت یازدهم برگزاری چند انتخابات بسیار مهم بود و با هدایت مقام معظم رهبری، مشارکت جدی مردم و رعایت مر قانون برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار وزارت کشور افزوده شد. 

معاون سیاسی سابق وزیر کشور با اشاره به لزوم تعامل با سایر قوا با حفظ استقلال وزارت کشور خاطرنشان کرد: تقویت اداره کل سیاسی، پیگیری انتخابات الکترونیک و تلاش برای پیگیری تصویب قانون جامع انتخابات از اهم اموری است که می‌تواند به موفقیت‌های بعدی حوزه سیاسی کمک کند.

احمدی اضافه کرد: در انتخابات گذشته حتی یک رای در هیچ شعبه‌ای باطل نشد و همکارانم در ستاد انتخابات کشور بدون کوچکترین جانبداری، مسئولیت‌های قانونی خود را دنبال کردند و انتخابات با سلامت، امنیت، مشارکت و رعایت مر قانون و حق الناس برگزار شد.

وی در پایان بار دیگر برای جبارزاده در سمت معاون سیاسی وزیر کشور آرزوی توفیق کرد.

منبع : ایلنا