کد مطلب: 97360
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
آزمایش دی ان ای روی نوزاد دختر 10 ساله هندی که مورد تجاوز قرار گرفته بود روشن کرد که شخص دیگری به غیر از عمویش وی را مورد تعرض قرار داده است.
 

به گزارش ایران خبر، پلیس هند پس از انجام آزمایش دی‌ان‌آی، بازنگری پرونده یک دختر ۱۰ ساله "قربانی تجاوز"را آغاز کرده است. گفته می‌شود آزمایش نمونه دی‌آن‌آی نوزادی که او به دنیا آورده با نمونه عموی وی که متهم به تجاوز به وی و بارداری این کودک شده است، مطابقت ندارد.

 

گیتا پاندی، خبرنگار بی بی سی در دهلی می‌گوید که نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای اکنون این سوال را مطرح می‌کند که آیا این دختر توسط افراد دیگر مورد سوء‌استفاده جنسی قرار گرفته است یا خیر.
یک مقام رسمی نزدیک به تحقیقات در این پرونده روز چهارشنبه (۱۳ سپتامبر) به بی بی سی گفت: "تاکنون هیچ کسی در مورد وجود امکان دیگری در این پرونده فکر نمی‌کرد. این دختراز طریق کنفرانس ویدئویی به دادگاه شهادت داد و در بیانیه‌اش به وضوح از عمویش نام برد و حقایق مربوط به سوء‌استفاده جنسی وی را ارایه داد."
این مقام افزود که براساس گزارشها مادر این دختر به بازرسان گفته است که آنها شخص دیگری را مظنون نمی‌دانستند.
بنابراین و با توجه به این آزمایش دی‌ان‌ای، اکنون پرونده این دختر وارد مرحله عجیب و پیجیده‌تری می‌شود.
دیروز سه‌شنبه (۱۲ سپتامبر) پلیس و وکلای این پرونده مجددا با خانواده این دختر دیدار کردند تا با این دختر ۱۰ ساله صحبت کنند.
یکی از مقامات ارشد پلیس به بخش پنجابی بی بی سی گفته است که آنها خواستار بازبینی مجدد آزمایش دی‌ان‌ای خواهند شد تا اطمینان حاصل کنند که در گزارش دی‌ان‌ای اشتباهی وجود ندارد.
رای دیوان عالی
پس از آنکه دیوان عالی هند در اواخر ماه ژوئیه اجازه سقط جنین به این دختر را نداد، وی ماه گذشته یک دختر به دنیا آورد.
این دختر از اینکه آبستن بوده آگاهی نداشته است؛ به این دختر گفته شده بود که برآمدگی شکم او ناشی از وجود یک سنگ بزرگ در داخل آن است.
او ادعا کرده است که چندین بار در گذشته توسط عمویش مورد تجاوز قرار گرفته است.

مرد متهم، که ۴۰ ساله است بازداشت شده و قرار است در دادگاه ویژه جرایم علیه کودکان محاکمه شود.
پدر دختر قبلا به بی بی سی گفته بود که متهم اتهامات علیه خود را رد نکرده است. خبرنگار ما می‌گوید پلیس گفته که عموی این دختر به اتهامات علیه خود اعتراف کرده است.

منبع : بی بی سی