۱
 
کد مطلب: 98663
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
آیت‌الله احمد خاتمی خطیب نماز جمعه این هفته تهران به شایعات اخیر درباره رئیس قوه قضائیه واکنش نشان داد و گفت: منشا این شایعات، سایتی است که بهاییان آن را تزریق می‌کنند.
 
به گزارش ایران خبر، آیت‌الله احمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران اظهار داشت: از اول انقلاب، نظام و انقلاب هدف بوده و از جمله روش‌های آن‌ها (دشمنان) تخریب مسئولین عالی رتبه کشور بوده است. یادمان نرفته تخریبی که علیه شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی داشتند. آن روزها آن‌ها به ترور سخت‌افزاری روی آوردند و فیزیکی ترور می‌کردند، اما حالا روش عوض شده و وارد ترور نرم افزاری شده اند و تخریب شخصیت این رئیس مجتهد قوه قضائیه را پیش گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: ریشه این موضوع مشخص، این است که قوه قضائیه عزمش را جزم کرده تا با مفسدین اقتصادی به طور قاطع برخورد کند. رئیس قوه قضائیه نیز محکم در برابر فتنه‌گران ایستاده و این هزینه آن است. خودشان نیز متوجه هستند که با این ترفندها تا می‌خواهند آن‌ها را از هدف والایشان باز دارند که نخواهند توانست.

وی تاکید کرد: وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه نیز این تهمت‌ها را تکذیب کردند و رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفته است که طی ماه‌های آینده ما شاهد اتهام زنی به دیگر مسئولین نیز خواهیم بود.

خطیب ماز جمعه تهران افزود: عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. با این دروغی که آن‌ها گفتند، ملت به فضل خدا در برابر همه خبرهای آن‌ها یک علامت سوال بزرگ می‌گذارد و این گامی در ادامه بصیرت است و همان حرفی است که بارها به تعبیر مقام معظم رهبری از این منبر ما گفتیم که اخباری که از سوی بی‌تقواها داده می‌شود نباید بلافاصله گوش کرد و ترتیب اثر داد.

وی همچنین گفت: با همه این مسائل به حمدالله نظام، نظام مقتدری است و قطعا مسئولان نظام می‌دانند که منشا این شایعات چیست، یک سایتی است که بهاییان آن را تزریق می‌کنند و تامین آن از سوی آن‌هاست. من نام نمی‌برم اما مسئولان محترم شما که به حمدالله مقتدر هستید، این سایت‌های ضد انقلاب را می‌شناسید، ‌با آن‌ها قاطعانه برخورد کنید.
منبع : ایسنا
 
 
ف
۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۵:۰۲:۱۵
عجججججججججججبببببب........1111111111111111