۱
 
کد مطلب: 98869
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
وزیر کشور دوره اصلاحات درباره تغییر نظام انتخاباتی از ریاستی به پارلمانی گفت: افرادی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند، فراموش نکنند که نباید نقش مردم را نادیده گرفت.
 
به گزارش ایران خبر،حجت الاسلام سید عبدالواحد موسوی‌لاری درباره گزارش کمیته ارزیابی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: گزارش اولیه این کمیته ارائه شد و بنا است که آن را تکمیل کنند.
وزیر کشور دولت اصلاحات ادامه داد: در این نظرسنجی از همه گروه‌ها، اشخاص و شخصیت‌های تاثیرگذار نظرخواهی شد و هفته آینده نتیجه آن مشخص می‌شود.
این عضو مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود نظام پارلمانی جایگزین نظام ریاستی در کشور شود آیا این تغییر به صلاح است یا خیر، عنوان کرد: افرادی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند، فراموش نکنند که نباید نقش مردم را نادیده گرفت. به نظر من اصلا چنین تغییری امکان‌پذیر نیست.
منبع : ایلنا
 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۳:۴۸:۲۷
اینکه نظام انتخاباتی تغییر کند .یعنی جمهوریت و رای مردم را نادیده گرفتن که مخالف قانون ورای اولیه مردم در سال 57 است .ولی یک سوال از شما اصلاح طلبان دارم تا کی بنام قانون وآزادی می خواهید رای بخرید وتا کی فرزندان شما وارث مقام سیاسی شما هستند برای .هر دو گروه مردم هیچ هستند .ان حرفهای اقای چمران و .........و