کد مطلب: 98991
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش حمایت کرده‌اند.
 

به گزارش ایران خبر،سردار عبدالله عراقی، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه درباره سخنان سیدحسن نصرالله پیرامون حمایت لجستیکی، تسلیحاتی و اطلاعاتی ارتش آمریکا از تروریست‌های تکفیری داعش گفت: آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی دشمن ما هستند.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی همچنان مخالف جمهوری اسلامی و مخالف ارزش‌های ما هستند و دشمن کار اصلی‌اش ضربه زدن است. 

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه استکبار همه تلاش خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است، اظهار داشت: در هر منطقه‌ای که جمهوری اسلامی حضور دارد، آمریکا به عنوان دشمن جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت تلاش می‌کند تا مسیر مقاومت را سد کند.   

عراقی ادامه داد: به برکت خون شهدا، درایت امام و رهبری در هر میدانی که آمریکایی‌ها وارد شده‌اند، متحمل شکست سختی شده‌اند. 

وی با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی در نبرد با دشمنان تصریح کرد: جمهوری اسلامی در هر میدانی که با دشمن وارد نبرد شده، پیروز شده است. 

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اضافه کرد: آمریکا در شرق سوریه یا غرب سوریه یا در هر میدانی که وارد شده است، در مقابل جبهه مقاومت شکست خورده است؛ چراکه راه ما راه حق است و خداوند هم از راه حق حمایت می‌کند. 

سردار عراقی با اشاره به اینکه ما نگران دشمنی آمریکا نیستیم، خاطرنشان کرد: آمریکا کماکان در همه میادین شکست خورده است. 

وی در پاسخ به سوال دیگری پیرامون پرتاب محموله‌های هوایی آمریکا برای تروریست‌های تکفیری ـ صهیونیستی داعش در استان‌های «دیرالزور»، «دیاله»، «صلاح‌الدین» و آنینوا» ابراز داشت: آمریکایی‌ها با ادعای مخالفت و مبارزه با داعش وارد سوریه و عراق شده‌اند؛ حال آنکه واقعیت با ادعای آمریکایی‌ها متفاوت است. 

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: هر کجا که تروریست‌های تکفیری ـ صهیونیستی داعش در عراق و سوریه به مشکل خورده‌اند، آمریکایی‌ها به عنوان اربابان این تروریست‌ها به کمک‌شان آمده‌اند. 

عراقی در پایان تاکید کرد: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم شدن بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش حمایت کرد. آمریکایی‌ها هر کاری که بتوانند برای حمایت از داعش انجام می‌دهند؛ چون به خوبی می‌دانند که دشمن داعش، جمهوری اسلامی و محور مقاومت است.

منبع : ایلنا