کد مطلب: 98996
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کاشان ضمن اشاره به آتش سوزی کارخانه جهان ترمز این شهر گفت: آتش‌سوزی کارخانه جهان ترمز کاشان جان یک نفر را گرفت.
به گزارش ایران خبر، روح الله فدایی امشب در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به وقوع آتش‌سوزی در کارخانه جهان ترمز این شهر اظهار داشت: در ساعت 16:37 یک فقره آتش‌سوزی در کارخانه جهان ترمز کاشان واقع در شهرک صنعتی راوند این شهرستان دریافت شد.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با بیان اینکه علت حادثه تاکنون در دست بررسی است، افزود: متأسفانه کارگر در حال کار کارخانه جهان ترمز کاشان بر اثر این آتش‌سوزی جان خود را از دست داد.
 
فدایی با بیان اینکه 11 آتش‌نشان کاشانی به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: مأموران از ایستگاه‌های عملیاتی یک، دو و سه آتش نشانی کاشان به محل حادثه اعزام شده و با استفاده از سه خودروی اطفائیه، آبرسان و پشتیبانی آتش‌سوزی را مهار کردند.
 
وی با بیان اینکه با تلاش آتش‌نشانان حریق به سایر سوله‌ها سرایت نکرده و از آن جلوگیری به عمل آمد، تصریح کرد: لازم است صاحبان صنایع نکات ایمنی اطلاعیه داده شده را رعایت کرده تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.
منبع : تسنیم