کد مطلب: 99001
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
فرمانده انتظامی گلستان از انهدام باند 4نفره ای خبر داد که اقدام به سرقت 30 دستگاه موتورسیکلت از نقاط مختلف استان کرده اند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار علی اکبر جاویدان گفت که در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

به گفته وی؛ پس از دو هفته کار اطلاعاتی و پلیسی و تحت نظر گرفتن سارقان حرفه ای و سابقه دار و استفاده از دوربین های مدار بسته در نهایت دزد اصلی و سرکرده باند شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی دستگیر شد.
وی اضافه کرد: سارق اصلی این باند چهار نفره دارای سوابق متعدد کیفری به اتهام سرقت خودرو و موتورسیکلت بوده و خرداد ماه امسال از زندان آزاد شده بود.
سردار جاویدان ادامه داد که این متهم که اعتیاد شدید به مصرف مواد مخدر دارد در تحقیقات تخصصی و ارائه شواهد و مدارک از سوی ماموران به جرم خود اقرار و به 30 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: دیگر اعضای این باند طی چند عملیات جداگانه دستگیرو با تلاش ماموران از تمامی صحنه های سرقت بازسازی صورت گرفت.
وی گفت که متهمان در تحقیقات به عمل آمده اعتراف کردند که با مشاهده موتورسیکلت های پارک شده در خیابان های خلوت و تاریک و با شیوه تخریف قفل فرمان اقدام به سرقت آن می کردند.

منبع : ایرنا