کد مطلب: 99039
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
برخی از افراد مشهور همچنان با مشکل مشترک بسیار رایجی یعنی بیماری که بیشتر با نام تنفس بدبو یا بوی بد دهان شناخته شده است، دست به گریبان هستند.
 

به گزارش ایران خبر، با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دل‌فریب و مسحورکننده را کاملاً بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در پایان روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند ... فقط ثروتمندتر از ما. در حالی که با داشتن ثروت آنها استطاعت داشتن خانه های زیبا، بهترین جراحان پلاستیک و مربی های شخصی گران قیمت را دارند ولی برخی از افراد مشهور همچنان با مشکل مشترک بسیار رایجی یعنی هالیتوسیس- بیماری ای که بیشتر با نام تنفس بدبو یا بوی بد دهان شناخته شده است- دست به گریبان هستند. ممکن است تصور اینکه ستاره مورد علاقه شما با هر بار صحبت کردن باعث رنجش و آزرده خاطر شدن همه اطرافیان خود شوند، برای شما غیرممکن باشد ولی این حقیقتی است که برخی از چهره های مشهور به بوی آزاردهنده نفس شان معروف هستند.

گزارش عجیب از سلبریتی هایی که دهان بدبویی دارند!

بن افلک

کریپتونایت را فراموش کن! تنها حرفی که بن افلک در فیلم "بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت" زد، کافی بود به سوپرمن بگوید تا ضربه مرگبار را بر او وارد کند. شایعاتی درباره مشکلات تنفس بدبوی افلک در سال های گذشته وجود داشته که ظاهرا به زمان فیلم "نیروهای طبیعت" با بازی ساندرا بولاک، باز می گردد.

گزارش عجیب از سلبریتی هایی که دهان بدبویی دارند!

بریتنی اسپیرز

متاسفانه، تنفس بدبوی بریتنی اسپیرز ممکن است با رژیم موقت مضر او مرتبط باشد. طبق گزارش PopCrush اسپیرز در زمان حضور خود در برنامه "ایکس فاکتور" به عنوان داور این مسابقه برای اطمینان از ظاهر مناسب خود جلوی دوربین متحمل رژیم بسیار سنگینی شده است. می پرسید رژیم او چقدر سخت بوده است؟ به اندازه ای سخت که فقط 600 کالری در روز انرژی دریافت می کرده است. این مقدار کالری برای افراد بزرگسال که حداقل می بایست روزانه بین 1600 تا 2400 کالری یعنی حدود 2000 کالری به عنوان میانگین معمولی کالری مصرف کنند، بسیار ناچیز است. مصرف مقدار کمتر از 1000 کالری بطور مداوم بسیار خطرناک است و می تواند عواقب بسیار ناخوشایندی در پی داشته باشد که یک مورد از عواقب ذکر شده تنفس بدبو است.

گزارش عجیب از سلبریتی هایی که دهان بدبویی دارند!

جیسون سیگل

بوی بد نفس جیسون سیگل ناشی از عوارض اعتیاد او به سیگار بود. تحمل این موضوع برای آلیسون هانیگان، بازیگر خانمی که در مجموعه "چگونگی آشنایی من با مادرتان" نقش همسر جیسون را ایفا می کرد، بسیار مشکل بود. ظاهرا هانیگان که خودش سیگاری نیست، صراحتا بیان کرده بود که هرگز نزدیک سیگل نخواهد شد مگر آنکه او سیگار را ترک کند.

سیگل می گوید: «(آلیسون هانیگان) چاره دیگری برای من نگذاشت. پس من همان روز که کار را شروع کردیم سیگار را ترک کردم و از آن زمان به بعد لب به سیگار نزده ام». امیدواریم که علاوه بر سلامت کلی جیسون سیگل، بوی نفس او هم به طرز چشمگیری بهبود یافته باشد.

گزارش عجیب از سلبریتی هایی که دهان بدبویی دارند!

جانی دپ

جانی دپ علی رغم محبوبیت چندین دهه ای خود به نظر می رسد که هیچ علاقه‌ای به نظافت و بهداشت شخصی ندارد. منبعی به خبرگزاری Fox411 گفته است که جانی دپ به ندرت دوش می گیرد و رعایت بهداشت را یک اولویت نمی داند. با این اوصاف اینکه جانی دپ مکررا در دهه گذشته در نقش یک دزد دریایی با ظاهری کثیف ظاهر می شود، ناگهان معنا و مفهوم پیدا می کند. همچنین به لطف عادت قبلی سیگار کشیدنش، شایعه بوی بد نفس او نیز معنادار می شود.

گزارش عجیب از سلبریتی هایی که دهان بدبویی دارند!

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی ممکن است یکی از زیباترین زنان هالیوود باشد، اما ظاهراً بوی نفس این بازیگر محبوب بسیار زننده است.

در حالی که ممکن است از نظر برخی این هدیه کمی ناخوشایند و گستاخانه باشد و بی شک به خاطر درز پیداکردن اینگونه اخبار به روزنامه‌ها و ... احساس شرمساری کنند، اما این داستان جولی یادآور این نکته خوشایند است که ممکن است کسی را بیابید که شما را به خاطر چیزی که هستید دوست داشته باشد.

گزارش عجیب از سلبریتی هایی که دهان بدبویی دارند!

هیو گرانت

شب اهدای جوایز اسکار، بزرگترین شب در هالیوود است. شبی که انتظار می رود ستاره های سینما در بهترین حالت خود – و با بهترین رایحه ممکن- ظاهر شوند. با این حال روزنامه گاردین در گزارشی ادعا کرده است که هیو گرانت، به راستی با بوی آزاردهنده نفس خود فضای این مراسم را بدبو کرده است. طبق این گزارش در اسکار سال 2002، بوی بد نفس گرانت به قدری مسئله ساز شد که همکاران برجسته و شناخته شده او از وی درخواست کردند که برای حل این مسئله کاری انجام دهد.

ظاهراً در همان مراسم دوستان گرانت دهان شویه‌ای به او دادند تا قبل از رفتن روی سن از آن استفاده کند. ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که خجالت زده شدن در چنین شب بزرگی باعث شده باشد که او با مسئله بوی بد نفس خود کمی جدی تر برخورد کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران