کد مطلب: 99473
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: به صورت کلی عرضه محدود پژو 2008 در بازار باعث شده تا پژو 2008 اختلاف قیمتی 20 میلیون تومانی را از کارخانه تا بازار تجربه کند.
 

به گزارش ایران خبر، براساس اعلام شرکت ایران خودرو قرار بود سری اول محصول پرحاشیه پژو 2008 شهریورماه تحویل مشتریان شود اما با نزدیک شدن به روزهای پایانی مهرماه هیچ خبری از تحویل این خودرو و تردد آن در سطح شهر نشد تا اینکه روزگذشته ایران خودرو اعلام کرد " پس از ارسال دعوت نامه و تحویل خودرو2008 با موعدشهریور ماه ، عرضه این محصول به مشتریان با زمان تحویل مهرماه آغاز شده است".

این موضوع در حالی از سوی این شرکت مطرح می‌شود که هنوز فعالان بازار از نزدیک پژو 2008 را ندیده و حتی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم که بازار خرید و فروش پژو2008 چگونه هست می‌گویند: ما هنوز این خودرو را از نزدیک ندیده ایم چه برسد به اینکه خرید و فروش آن را انجام دهیم.

محمدی یکی از فروشندگان خودرو با اعلام اینکه تعداد انگشت شماری از پژو 2008 در بازار خودرو دیده شده است، گفت: اگر سری به نمایشگاه های عباس آباد تهران بزنید به جرأت می‌توانم بگویم مازراتی می‌بینید اما پژو 2008 نه .

وی با بیان اینکه هنوز این محصول فرانسوی وارد بازار خودرو نشده است، افزود: اگر هم خودرویی در سطح شهر تردد کرده به عنوان تست پلاک گذاری شده است.

موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو هم در همین ارتباط می‌گوید: در مورد میزان تعداد خودروهای پژو 2008 که شهریورماه تحویل مشتریان شده باید ایران خودرو آمار دهد اما به صورت کلی عرضه محدود این خودرو در بازار باعث شده تا پژو 2008 اختلاف قیمتی 20 میلیون تومانی را از کارخانه تا بازار تجربه کند.

وی با طرح این پرسش که چرا باید پژو 2008 این میزان اختلاف قیمت در بازار داشته باشد، گفت: در این رابطه باید مسئولان مربوطه پاسخ گو باشند.

منبع : تسنیم