کد مطلب: 99710
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
سخنگوی فراکسیون امید از ماموریت این فراکسیون به دو نفر از اعضا به منظور پیگیری موضوع اعمال محدودیت‌های جدید برای سیدمحمد خاتمی و رسیدگی به پرونده سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر،بهرام پارسایی با اشاره به برگزاری جلسه صبح امروز هیات رئیسه فراکسیون امید اعلام کرد: در این جلسه درمورد اعمال محدودیت‌های بیشتر درباره آقای خاتمی بحث کردیم و در مورد اینکه اخیرا اجازه حضور ایشان در یک برنامه صادر نشد، نگرانی‌هایی مطرح شد.

وی افزود: به نظر می‌رسد در شرایطی که نیاز به وحدت و همدلی روزافزون داریم، چنین اقداماتی شکاف‌ها را افزایش می‌دهد و به نفع مردم نیز نیست.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس همچنین با اشاره به بررسی پرونده عضو زرتشتی شورای شهر یزد در جلسه فراکسیون امید گفت: فراکسیون معتقد است هرگونه اقدامی خارج از حیطه قوانین ناشایست است و رئیس و هیات رئیسه مجلس باید نسبت به اجرای قوانین نظارت جدی‌تری داشته باشند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه موضوع سپنتا نیکنام نباید از مجلس خارج شود، یادآور شد: این پرونده ارتباطی به اختلاف میان قوا ندارد و به راحتی قادر به حل شدن است و نباید تبدیل به حاشیه شده و جو اجتماعی را ملتهب کنیم و بهانه حقوق بشری به دست بیگانگان بدهیم.

سخنگوی فراکسیون امید همچنین از ماموریت این فراکسیون به دو نفر از اعضا به منظور پیگیری موضوع اعمال محدودیت‌های جدید برای سیدمحمد خاتمی و رسیدگی به پرونده سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد خبر داد.

پارسایی در پایان با اشاره به ارائه گزارش روسای کمیته‌های فراکسیون امید در جلسه امروز خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد هر یک از کمیته‌ها مسئولیت چند طرح که اولویت بیشتری برای مردم دارد را بپذیرند و پس از انجام کار کارشناسی آنها را به سمت مجلس ارائه کنیم.

منبع : ایلنا