کد مطلب: 49065
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۱
جوانی آمریکایی سخنرانی‌های مختلف اوباما را به شیوه‌ای طنز کنار هم گذاشته است و او را در حال خواندن یک آهنگ‌ مشهور رپ نشان می‌دهد.
به گزارش ایران خبر فیلمی در یوتیوب منتشر شده است که "باراک اوباما،" رئیس جمهور آمریکا، را در حال خواندن شعر معروف یک خواننده رپ آمریکایی به نام "دریک" نشان می‌دهد. "فاضی صالح" جوانی است که با دقت سخنرانی‌های اوباما را مرور کرده است و واژه‌هایی که از زبان او بیان شده است را کنار هم چید تا شعر کامل یکی از مشهورترین آهنگ‌های "دریک" را بسازد.
 
باراک اوباما خواننده رپ شد+ تصاویر
 
این فیلم با مونتاژ دقیق و ماهرانه‌ای ساخته شده است و در برخی بخش‌ها سر اوباما بر روی بدن یک رقاص رپ گذاشته شده بطوریکه احساس می‌شود رئی جمهور آمریکا در حال رقصیدن است.
 
باراک اوباما خواننده رپ شد+ تصاویر
 
جوانی که این فیلم را ساخته است در این باره گفت: به این دلیل اوباما را انتخاب کردم که او یکی از چهره‌های مشهور و جنجالی در سراسر جهان است. چه اوباما را دوست داشته باشید و چه از او متنفر باشید، او یک ستاره راک است.
 
باراک اوباما خواننده رپ شد+ تصاویر
 
"فاضی صالح" پیش از این نیز فیلم‌های مونتاژ شده دیگری درباره رئیس جمهور آمریکا ساخته بود. او می‌گوید زمانیکه دوران ریاست جمهوری اوباما در کاخ سفید تمام شود، به سراغ رئیس جمهور بعدی خواهد رفت. 
 
باراک اوباما خواننده رپ شد+ تصاویر
 
فیلم مونتاژ شده اوباما تاکنون 555 هزار بار در یوتیوب بوسیله کاربران مشاهده شده است.
دانلود
 
منبع : ان بی سی نیوز