علت تصادف پژو ۲۰۶ و هیئت در اردستان مشخص شد

خبرگزاری مهر , 15 مرداد 1401 ساعت 15:41

اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: علت وقوع تصادف پژو ۲۰۶ و با هیئت عزاداری در اردستان ۵۰ درصد راننده پژو و ۵۰ درصد مسئول هیئت بود.


به گزارش ایران خبر، سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه ترافیکی برخورد پژو ۲۰۶ با هیئت در اردستان اظهار داشت: این حادثه ساعت ۲۲:۴۰ شب گذشته بر اثر برخورد سواری پژو با دسته عزاداری در مسیر شمال به جنوب بلوار شهید مفتح حد فاصل میدان امام حسن (ع) به سمت میدان هفت تیر رخ داده است.

وی تصریح کرد: متأسفانه تعدادی از عزاداران حسینی مصدوم شده و تاکنون ۳ نفر شامل آقای ۵۷ ساله و دو خانم ۶۵ و ۷۰ ساله جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان ادامه داد: وضعیت کودک ۷ ساله از مصدومین نیز وخیم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه در سانحه دلخراش مسئول هیأت مربوطه بدون هیچ گونه هماهنگی قبلی با پلیس شهرستان و بدون رعایت نکات ایمنی با وجود تأکیدات مکرر و هشدارهای لازم در این خصوص، هم در جلسات متعدد با هیئت‌ها و هم در رسانه‌ها نسبت به حرکت دسته عزاداری در مسیر حاشیه‌ای و تاریک با عزاداران سیاه پوش اقدام کرده است، اضافه کرد: پلیس حتی فراتر از وظیفه برای اکثر هیأت‌های عزاداری به منظور پیشگیری از چنین حوادثی کاور پلیس یار محرم و حتی تجهیزات ترافیکی تهیه و در اختیار گذاشته است.

سرهنگ محمدی در خصوص علت این حادثه نیز اضافه کرد: سهم مسئول هیئت و راننده پژو در این تصادف هر کدام ۵۰ درصد است.


کد مطلب: 178593

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/178593/علت-تصادف-پژو-۲۰۶-هیئت-اردستان-مشخص

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir