یک باند ضد امنیتی در خوزستان منهدم شد

خبرگزاری مهر , 14 مهر 1401 ساعت 14:49

اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با عملیات پیچیده پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان‌های خوزستان و اصفهان باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات در اندیمشک متلاشی شد.


به گزارش ایران خبر، سردار سید محمد صالحی در این باره اظهار کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان‌های خوزستان و اصفهان با تسلط اطلاعاتی از انتقال یک محموله سنگین مهمات جنگی از شهرستان بانه استان کردستان به استان خوزستان با هدف ایجاد ناامنی آگاه شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان افزود: مأموران پلیس در عملیاتی پیچیده اعضای باند چهار نفره قاچاق سلاح و مهمات را با ۲ دستگاه خودرو در ورودی شهرستان اندیمشک شناسایی و دستگیر کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی متهمان تعداد ۱۱ هزار و ۶۰۰ فشنگ کلت، هفت هزار و ۲۰۰ فشنگ کلاش، ۲ دستگاه بی‌سیم دستی، مقدار زیادی میخ پرچ و وسایل مقابله با تعقیب و گریز مأموران پلیس کشف شد.

سردار صالحی بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می‌شوند، تأکید کرد و گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند به شدت و برابر قانون برخورد خواهیم کرد.


کد مطلب: 179797

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/179797/یک-باند-ضد-امنیتی-خوزستان-منهدم

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir