بارش برف و باران و وقوع مه گرفتگی در محورهای ۱۶ استان

خبرگزاری مهر , 12 آذر 1401 ساعت 9:01

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از بارش برف و باران و مه گرفتگی در محورهای مواصلاتی ۱۶ استان خبر داد.


به گزارش ایران خبر، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

وی افزود: محور چالوس دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران و محورهای هراز و فیروزکوه فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک و در محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس سنگین گزارش می‌شود.

شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی راه‌ها گفت: بارش برف و باران و مه گرفتگی در برخی از محورهای استان‌های مازندران، البرز و اردبیل و بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان شمالی، گیلان و زنجان گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین پدیده مه گرفتگی در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ایلام، خراسان رضوی، زنجان، مازندران، قزوین، همدان، کردستان و کرمانشاه گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور در پایان گفت: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.


کد مطلب: 180898

آدرس مطلب: https://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/180898/بارش-برف-باران-وقوع-مه-گرفتگی-محورهای-۱۶-استان

ایران خبر
  https://www.irankhabar.ir