کد مطلب: 52540
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۵
ثریا دارابی دختر 32 ساله است که گفته می‌شود ثروتمندترین دختر ایرانی است و ثروت خود را از راه اندازی سایت به دست آورده است.
به گزارش ایران خبر ثریا دارابی ثروتمندترین دختر ایرانی متولد شهریور 1362 و یکی از ایرانی تبارهای موفق ساکن امریکاست. او فارغ التحصیل رشته تاریخ هنر از دانشگاه جروج تاون و یکی از سه بنیانگذار وب سایت موفق "فودسپاتینگ" می باشد.
 
دارابی کارش را از نیویورک تایمز به عنوان مدیر امور مشارکت دیجیتال و بازاریابی برای رسانه های اجتماعی شروع کرد اما عمده شهرت ثریا دارابی در موفقیت این استارتاپ اینترنتی است. او به همراه دوست صمیمی اش "ماکسین بدات" و همسرش در سانفرانسیسکو سایتی راه اندازی کرد که کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمره خود را در آن به اشتراک بگذارند.  
 
ثریا و ماکسین در سال 2010 رسما دفتر کار "فود اسپاتینگ" را تاسیس کردند و بر روی توسعه این برنامه تمرکز کردند. او همان سال از سوی نشریه فست کمپانی به عنوانی یکی از افراد خلاق برتر سال معرفی شد. ثریا اخیرا نیز سایتی به نام Zady راه اندازی کرده است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده اما درآمدی 3 میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است.
 
دفتر کار ثریا دارابی و ماکسین بدات در نیویورک
ثریا دارابی و ماکسین بدات موسسان "زدی"
ثریا داربی (نفر دوم از راست" و ماکسین بدات "نفر دوم از چپ) در دفتر کار "زدی" در نیویورک
ماکسین بدات در دفتر کار "زدی"
ثریا دارابی در دفتر کار "زدی" در "نیویورک"
دفتر کار "زدی" در نیویورک
ثریا دارابی در حال گفتگو با یکی از مراجعان "زدی"
دفتر کار "زدی" در نیویورک
ثریا دارابی و ماکسین بدات موسسان "زدی"
فروشگاه ثریا دارابی و ماکسین بدات در "سوهو"
فروشگاه ثریا دارابی و ماکسین بدات در "سوهو"
 
 
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۰۸:۳۰:۰۴
جدا از خلاقیت این دو بانو که ثروت فراوان واسشون بهمراه داشت ؛ با این حال در چهره این دو بانو هیچ آرایش زننده و تیپ عجیب نمیبینی و سادگی و لطافت روح کاملا مشهود ، اما اگه این خانموم ایرانی در کشور خودش بود آیا میتونست آرایش غلیظ نداشته باشه.
 
حسین کاظمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۲۳:۱۵:۵۴
درود.وقتی فقط شخص کار آفرین بفکر پیشرفت خودش ومتقابلآ جامعش باشه چه مرد وچه زن کارآفرین هم شخصیت خودشو حفظ می کنه هم به جامعه خدمت می کنه..البته جامعه هم برای این امر خیلی موثر است.موفق باشید(درود بر این بانوان کار آفرین)..