جامعه
 
۳۰ درصد جمعیت کشور تا ۳۰ سال آینده سالمند می‌شوند!

۳۰ درصد جمعیت کشور تا ۳۰ سال آینده سالمند می‌شوند!

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هشدار داد: تا سال ۱۴۳۰ بالغ بر ۳۰ درصد جمعیت کشور سالمند خواهند شد و اگر تا ۶ سال آینده چاره‌ای برای عبور از بحران جمعیت نیندیشیم، با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم.

 
 

ساعت اجرای طرح ترافیک تغییر می‌کند؟

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارات گفت: چنانچه نیاز و ضرورتی برای تغییر در خصوص ساعات اجرای طرح ترافیک، وجود داشته باشد، قطعا از طریق شورای حمل و نقل و ترافیک ...

 

احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از ۱۵ تا ۱۷ خرداد/ لزوم پرهیز از تردد در حاشیه رودها و ارتفاعات پایتخت

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از ۱۵ تا ۱۷ خرداد ماه گفت: مردم در تردد از حاشیه رودها و ارتفاعات احتیاط کنند.

 

افزایش وام بازنشستگان تأمین اجتماعی به ۲۰میلیون تومان/ پرداخت از خردادماه امسال

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی به ۲۰میلیون تومان در سال جاری خبر داد و گفت: از خردادماه ثبت‌نام از بازنشستگان توسط کانون‌های بازنشستگی برای دریافت ...

 

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی خرداد سال ۱۴۰۲

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ دریافت کرده‌اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را ...

 

برخورد پلیس با موتورهای پلاک مخدوش و فاقد پلاک

رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد جدی و قاطع با هر نوع تخلف مرتبط با پلاک موتور سیکلت سواران خبرداد.

 

هشدار وقوع سیل در ۵ استان کشور

سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال وقوع سیل در ۵ استان و آبگرفتگی معابر در ۶ استان هشدار داد.

 

میزان زکات فطره از نظر 10 مرجع تقلید

میزان زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع برابر با 60 هزار تومان معادل سه کیلوگرم گندم اعلام شده است که خانواده‌ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می‌کنند.

 

تحليلي بر كتاب «قاره ششم و هنرهاي ديجيتال» نوشته علي مصريان؛

در قاره ششم زمين بگيريد!

ارتباط شناسان معتقدند تا پيش از پيدايش رسانه هاي اجتماعي، روابط انساني ساده بود اما امروزه فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي، هويتي ديگر و يا به عبارتي«خودساخته» از افراد ايجاد و معرفي مي كند. هويتي كه هيچ ...

 

انهدام ۲۰ شبکه سرقت بین بخشی در استانها

سردار منتظرالمهدی در نشست خبری با اشاره به طرح مقابله با سرقت طی دو ماه گذشته از دستگیری ۳۰ هزار سارقِ منزل و لوازم داخل خودرو و همچنین انهدام بالغ بر ۲۰ شبکه سرقتِ بین بخشی در استانها خبر داد.

 

تعرفه های جدید پزشکی در سال ۱۴۰۲

نرخ تعرفه های پزشکی در سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

 

سیلاب جان ۳ نفر را گرفت/افزایش بارندگی‌ها در ۴ استان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: بارندگی‌ها در آذربایجان غربی، کرمانشاه، ایلام و لرستان شدت گرفته‌است و امدادگران هلال احمر آماده برپایی اردوگاه‌های اسکان اضطراری هستند.