کد مطلب: 169075
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۷
ایسنا/تهران
 
به گزارش ایران خبر، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نشست تبیین نتایج ارزیابی دستگاهی و جشنواره شهید رجایی برگزار شد.

سید مجتبی هاشمی ظهر امروز سه شنبه دوم آذر ماه در نشست تبیین نتایج ارزیابی دستگاهی و جشنواره شهید رجایی خاطر نشان کرد: در جشنواره شهید رجایی معاونت سواد آموزی ، معاونت پرورشی و فرهنگی و معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران رتبه اول و عالی را کسب کردند.

این مقام مسئول با تجلیل از همکاران این معاونت‌ها عنوان کرد: در بخش ارزیابی دستگاهی ادارات حراست ، حقوقی ، شاهد و ایثارگران ، امور بانوان، روابط عمومی و مشارکت های مردمی نیز مقام اول را کسب کردند؛ همچنین اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت اداره کل نیز رتبه سوم ره به خود اختصاص داد.

هاشمی با بیان اینکه انعکاس مناسب فعالیت‌ها می‌توانند جایگاه واقعی آموزش و پرورش را نشان دهد به ثمره زحمات ۴۵ هزار نفر در این ارزیابی‌ها اشاره کرد و افزود: مستند سازی فعالیت ها باید از ابتدای هر فعالیت انجام شود تا ارائه آن دقیق و به موقع انجام شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: باید با تنظیم ارتباط‌ های سازمانی و کار گروهی ، فعالیتی شایسته آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران انجام شود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بر ثبت مستندات بر اساس زمانبندی مشخص شده تاکید کرد و افزود: جهت هماهنگی بین بخشی، ایجاد یک گروه مجازی ضروری است، همچنین روش های مستند سازی هر حوزه شناسایی و بر اساس آن نتایج استخراج شود.

وی در بخش دیگر سخنانش پیوستگی میان مدرسه، منطقه و استان را مهم عنوان کرد و افزود: در مستند سازی حوزه‌های عمومی، وظیفه هر بخش و اداره مشخص شود تا وظایف بین بخشی ادارات هم با هماهنگی انجام شود.

منبع : خبرگزاری ايسنا