کد مطلب: 172945
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰
رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تشکیل کارگروهی برای رسیدگی و پیگیری مشکلات صیادان بوشهری خبرداد.
 

به گزارش ایران خبر، ذبیح الله خدائیان در جلسه شورای عالی قوه قضائیه، با اشاره به سفر روز گذشته خود به استان بوشهر و بازدید از گمرکات و انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی این استان، اظهار کرد: وضعیت اموال تملیکی استان بوشهر با توجه به اقدامات صورت گرفته در مدت اخیر، نسبت به قبل بهبود چشمگیری یافته، ولی هنوز هم کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

وی بابیان اینکه حدود ۶۰ درصد از اموال موجود در گمرکات استان بوشهر را کالاهای متروکه تشکیل می‌دهند، عنوان کرد: هزار دستگاه خودروی خارجی که در این گمرکات نگهداری می‌شوند و زیر تابش مستقیم آفتاب و باد و باران قرار دارند، کاملاً از بین رفته و بدنه آن‌ها سوخته است؛ ۱۸۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین راه‌سازی نیز به همین شکل در حال از بین رفتن هستند.

خدائیان به نگهداری نامناسب حدود ۴۰۰ دستگاه موتورسیکلت و ۲۵۰ دستگاه خودروی خارجی در انبارهای سازمان اموال تملیکی استان بوشهر نیز اشاره کرد و گفت: جهت جلوگیری از هدر رفت این سرمایه‌ها و اموال، لازم است که هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف در خصوص آن‌ها صورت بگیرد.

وی همچنین با اشاره به دیدار خود با صیادان بوشهری در اسکله صیادی و استماع مشکلات و دغدغه‌های آنها، از تشکیل کارگروهی برای رسیدگی و پیگیری این مسائل و مشکلات خبر داد.

منبع : خبرگزاری مهر