کد مطلب: 173368
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰
رشت- «جبار کوچکی نژاد» نماینده رشت و خمام در مجلس با حکم رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در ارز ۴۲۰۰ تومانی، منابع و مصارف منصوب شد.
 

به گزارش ایران خبر، طی حکمی از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی «جبار کوچکی نژاد» به عنوان رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص ارز ۴۲۰۰، منابع و مصارف منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

در اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مورخ ۱۴۰۰/۸/۱۱ و متعاقب آن تشکیل و تعیین اعضای هیئت، جناب عالی به عنوان «رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص ارز ۴۲۰۰، منابع و مصارف» منصوب می‌شوید.

بدیهی است دستگاه‌های ذی ربط بر اساس مفاد ماده (۲۱۵) آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی همکاری لازم را به عمل آورده، امکانات و تسهیلات و همچنین مدارک، مستندات و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همچنین ضروری است پس از پایان مهلت انجام «تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص ارز ۴۲۰۰، منابع و مصارف» به ضمیمه گزارش آن هیئت، اصول کلیه اسناد، مدارک و پرونده‌های تحقیق و تفحص مذکور را به صورت برگ شمار به کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات تحویل نمائید تا به همراه گزارش نهایی به کمیسیون اصل (۹۰) قانون اساسی ارسال کنید.

منبع : خبرگزاری مهر