کد مطلب: 179865
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸
معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: برخی به دنبال سوءاستفاده از هیجانات در مدارس هستند.
 

به گزارش ایران خبر، مهدی کاظمی، در نشست خبری با بیان اینکه رسانه نقش کلیدی در راستای جهاد تبیین دارد؛ در تشریح اقدامات صورت گرفته در پروژه مهر سال جاری افزود: به رغم آموزش غیرحضوری در ۲۵ ماه گذشته، تمامی پژوهش‌های علمی ثابت کرد آموزش حضوری به مراتب بهتر از آموزش غیرحضوری است و آموزش غیرحضوری در بهترین حالت پنجاه درصد بازدهی دارد.

وی با بیان اینکه باید فرصت علم آموزی برای همه دانش آموزان را فراهم آوریم، گفت: علم و پژوهش باعث اقتدار کشور می‌شود. در حالی که برخی به دنبال استفاده از هیجانات دانش آموزان در مدارس هستند.

کاظمی با بیان اینکه استکبار از طریق جنگ رسانه‌ای تلاش در بزرگنمایی این اعتراضات دارد، ادامه داد: اگر در چند مدرسه تعداد اندکی دانش آموز هیجاناتی دارند نباید آن را به همه دانش آموزان تعمیم داد.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک افزایش یابد، گفت: تحصیل در رشته ریاضی اولویت ما بود و با تلاش‌های صورت گرفته، هشت هزار دانش آموز به تعداد دانش آموزان رشته ریاضی افزود شد.

کاظمی با بیان اینکه ۱۸ هنرستان مجاور شهرک‌های صنعتی ایجاد شده است، افزود: رشته‌های محیط بانی را برای اولین بار در کشور ایجاد کردیم. برخی از رشته‌ها با مشارکت شرکت‌ها ایجاد شدند.

منبع : خبرگزاری مهر