کد مطلب: 180658
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷
اصفهان- مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اطلاعیه ای از دستگیری ۲ اغتشاشگر در شهرستان نجف‌آباد و کشف ۱۱ عدد کوکتل مولوتف در بازرسی از مخفیگاه آنان خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طی اطلاعیه‌ای از دستگیری ۲ فرد اغتشاشگر در شهرستان نجف‌آباد و کشف ۱۱ عدد کوکتل مولوتف در بازرسی از مخفیگاه آنان خبر داد.

در اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان آمده است: با اشرافیت و هوشمندی بالای مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نجف‌آباد ۲ فرد اغتشاشگر که با تهیه مواد آتش‌زا قصد داشتند اموال عمومی و دولتی را تخریب کنند، شناسایی و قبل از اینکه موفق به عملی کردن نقشه خود شوند توسط این نیروها دستگیر شدند.

گفتنی است، در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۱ عدد کوکتل مولوتف و ۳۰ لیتر بنزین که به منظور تخریب و آتش زدن اموال عمومی و دولتی تهیه و آماده شده بودند، کشف شدند.

در پایان این اطلاعیه ضمن تاکید بر برخورد قاطعانه و قانونی با عوامل اغتشاش و ناامنی در جامعه از عموم مردم خواسته شده هر گونه موارد مشکوک و اطلاعات در مورد اقدامات مجرمانه و مخلان نظم و امنیت را از طریق شماره تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع : خبرگزاری مهر