۲
 
کد مطلب: 57908
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
حاجی دلیگانی گفت: در کمیسیون تلفیق مصوب شد بررسی و تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس نهم نهایی شود و کمیته های 4 گانه تا 29 فروردین باید نتیجه بررسی های خود را اعلام کنند.
 
حاجی دلیگانی گفت: روز گذشته در کمیسیون تلفیق مصوب شد بررسی و تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس نهم نهایی شود و کمیته های 4 گانه تا 29 فروردین باید نتیجه بررسی های خود را اعلام کنند.
 
حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در گفتگو با ایران خبر درباره آخرین تصمیمات در بررسی برنامه ششم توسعه تاکید کرد:  روز گذشته در کمیسیون تلفیق مصوب شد که تمام مراحل بررسی و تصویب برنامه پنج ساله ششم در مجلس نهم به پایان برسد.
 
نماینده مردم شاهین شهر گفت: برای رسیدن به این هدف 4 کمیته در کمیسیون تلفیق تشکیل شده است و این کمیته ها تا روز 29  ماه جاری فرصت دارند نتایج بررسی خود را از پیش نویس برنامه اعلام کنند.

وی درباره جزییات فعالیت کمیته های 4 گانه گفت:  در هرکدام از کمیته ها بین 10 الی 14 نفر عضو هستند و این کمیته ها به فراخور نوع نگاهی که به پیش نویس برنامه ششم خواهند داشت نام گذاری شدند.
 
حاجی دلیگانی در ادامه گفت:  چهار کمیته «دفاعی- امنیتی»، «عمومی»،«اجتماعی-فرهنگی-آموزشی» و «تولیدی-زیربنایی»،از طرف کمیسیون تلفیق مسئولیت بررسی برنامه پنج ساله ششم را  عهده در شدند.
 
وی همچنین تاکید کرد: پس از آنکه کمیته های 4 گانه در 29 فرودین ماه نتایج بررسی خود را به کمیسیون تلفیق ارائه کردند، این کمیسیون نیز 10 روز زمان  برای دریافت و تجمیع نظرات نمایندگان خواهد داشت و ان شاءالله  در روز 11 اردیبهشت ماه نتیجه بررسی ها و پیشنهادات کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه به صحن علنی ارائه خواهد شد.
 
دلیگانی گفت: با مصوبه کمیسیون تلفیق و با زمان بندی انجام شده بررسی و تصویب برنامه پنج ساله ششم در مجلس نهم به پایان خواهد رسید.
 
 
 
خاکپور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۳:۲۸
.

شما مجلس محترم ،

و شما دولت محترم ،

در بودجه 1395 رزمندگان و جانبازان 5 % را از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران حقوق بدهید .

و قدر دان بندگان خدا باشید .

و یک کار مفید انجام دهید .

تا خدا دست خودش را بر سر ایران سایه کند و از بلایا حفظ نماید .

می نماید :

اگر شما به وظیفه خودتان عمل نمایید .

با خدا باشید .

تا خدا با شما باشد .

ادعونی استجب لکم .


...
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۷ ۱۲:۳۹:۵۹
چرا می خواهید کار کشور را به آینده واگذار کنید مجلس فعلی از دی ماه 94 هم زمان کافی داشته تا کار کارشناسی انجام دهد اکنون نیز کشور نیاز به برنامه دارد و احکام برنامه پنجم در سال ششم متناسب با شرایط کشور قابل اجرا نبوده و به ضرر کشور است عاقلانه و منطقی این است که برنامه ششم توسعه تا خرداد ماه به تصویب نمایندگان محترم رسیده و سپس به شورای نگهبان ارسال تا بررسی و پس از تائید به مجلس ارسال تا در نهایت طی مکاتبه به دولت ابلاغ شود تمام این پروسه زمان بر است حال عده ای می خواهند همین وضعیت را طولانی تر کنند ؟؟؟ متاسفم برای اهمیت ندادن به برنامه ریزی متناسب با شرایط جاری کشور ، بایستی در اسرع وقت برنامه ششم به اجرا گذاشته شود و امورات متناسب برنامه جدید حداکثر از تیر ماه سال 95 پیش برود طبق برنامه بایستی کشور از ابتدای سال 95 با برنامه ششم پیش می رفت که متاسفانه چند ماه به تاخیر افتاد نگذارید سال 95 بدون برنامه بگذرد و کشور را به عقب نرانید بایستی با احکام برنامه ششم توسعه امورات کشور را به پیش برد.