کد مطلب: 166515
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴
ایران آنلاین-مشکل خاصی در مرزهای کشور نداریم مشکل خاصی در مرزهای کشور نداریم : جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران: : جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: طی ۶ ماه اخیر تحرکاتی را در منطقه شمال‌غرب کشور شاهد بودیم ولی در حال حاضر در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور مشکل خاصی نداریم.
 
به گزارش ایران خبر، امیرسرتیپ نوذر نعمتی ظهر امروز (۲۶ مهرماه) در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ۱۲۶ واحدی کوی سازمانی بعثت تیپ ۲۱۶ مستقل زرهی زنجان و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه ماموریت ارتش جمهوری اسلامی ایران حفظ استقلال و تمامیت ارضی بوده که با نیروهای چهارگانه ارتش در حال اجرای این ماموریت است، اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرزهای شمال‌غرب، غرب، جنوب غرب و شرق و جنوب‌شرق در حال حاضر استقرار فیزیکی دارد و به‌صورت شبانه‌روزی در حال پایش مرزهای کشور هستیم.

وی با اشاره به خروج مفتضحانه آمریکا از کشور افغانستان که در امنیت منطقه تاثیرات خاص خود را دارد، افزود: طی ۶ ماه اخیر تحرکاتی را به‌صورت ویژه از عناصر رژیم صهیونسیتی در شمال‌غرب کشور داشته‌ایم.

این مقام نظامی با بیان اینکه اکنون در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور مشکل خاصی نداریم، تصریح کرد:  نیروهای مسلح جمهوری اسلامی لحظه‌ای از ماموریت اصلی خود غافل نیستند و غافلگیر نخواهند شد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رابطه با پروژه منازل سازمانی مهر ولایت استان زنجان، گفت: این پروژه طی ۲ سال گذشته به تعداد ۱۲۶ واحد احداث شده بود که امروز (۲۶ مهرماه) به مناسبت هفته وحدت به همرزمان تیپ و یگان‌های مستقر در زنجان تحویل داده شد.

امیرسرتیپ نعمتی با بیان اینکه طرح منازل سازمانی مهر ولایت در اقصی نقاط کشور در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون حدود ۲۴ واحد سازمانی در حال ساخت است که تا امروز ۲ هزار و ۶۴۶ واحد آن افتتاح شده و تا پایان سال حدود ۵ هزار واحد افتتاح خواهد شد./ ایسنا 

منبع : ایران آنلاین