کد مطلب: 167604
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰
ایران آنلاین-تعداد مسافران مترو بیشتر شد : با تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک تهران؛ : مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش پنج درصدی آمار مسافران مترو نسبت به روز گذشته با تغییر ساعت طرح ترافیک خبر داد و اعلام کرد: آمار مسافران روز گذشته نسبت به روز شنبه حدود ۲۰ هزار نفر افزایش یافت.
 

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، علی عبدالله پور، درباره وضعیت مسافران مترو در نخستین روز تغییر ساعت طرح ترافیک (۱۰ آبان ۱۴۰۰)، گفت: امروز نیز پنج درصد نسبت به روز گذشته افزایش مسافر داشته‌ایم که البته نیازی به اعزام قطار فوق العاده نبود چراکه توانستیم با ظرفیت موجود به جابجایی مسافران خطوط مترو بپردازیم.

وی با اعلام آمادگی برای اعزام قطار فوق العاده در پیک ترافیک امروز عصر، افزود: اگر ازدحام مسافر در عصر بیش از حدمعمول باشد، قطارهای فوق العاده آماده به اعزام است.

بر اساس مصوبه شورای عالی ترافیک از امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰، ساعت شروع طرح ترافیک از ۸:۳۰ به ساعت ۷:۳۰ صبح تغییر و ساعت پایان طرح ترافیک از ۱۶:۳۰ به ۱۷:۳۰ منتقل شد که این شرایط تا روز اعلام بازگشایی مراکز آموزشی برقرار خواهد ماند.

همچنین همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی مجدد شرایط ترافیکی اصلاح می‌شود به این صورت که آغاز طرح ترافیک به ساعت ۶:۳۰ و پایان آن به ساعت ۱۸ در نیمه دوم سال و به ساعت ۱۹ در نیمه اول سال تغییر خواهد کرد./ ایرنا

زمان دقیق بازگشایی مدارس/ "هوشمندسازی محدودیت‌ها" از ابتدای آذر اجرا می‌شود رئیس پلیس راهور پایتخت: ترافیک تهران هنوز هم به پیک خود نرسیده است ساعت اجرای طرح ترافیک از امروز تغییر کرد/ تهرانی‌ها حواس‌شان باشد
ساعت اجرای طرح ترافیک تهران از فردا تغییر می‌کند

 

 

 

 

منبع : ایران آنلاین