کد مطلب: 169365
 
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰
ایران آنلاین-مژده لواسانی: دنبال دیده شدن در هر شبکه ای نیستم : در گفتگو با ایران آنلاین مطرح کرد؛ : مجری تلویزیون گفت: من کار سفارشی بلد نیستم و چیزی را که اعتقاد دارم، در اجرا، نویسندگی و شعر انجام می دهم.
 
به گزارش ایران خبر،
مژده لواسانی مجری تلویزیون در گفتگو با ایران آنلاین با اشاره به اجرای خود در برنامه بسته پیشنهادی که از شبکه دو روی آنتن می رود، گفت: خانه اول من رادیو است و بسیار به رادیو تعلق خاطر دارم و برایم مثل خانه پدری است ولی حضورم بیشتر در تلویزیون است و تمرکزم روی برنامه "بسته پیشنهادی" است. تلاشم این است اگر جایی هستم به بهترین شکل کارم را انجام دهم؛ خیلی دنبال دیده و شنیده شدن در هر شبکه نیستم.
 

وی با اشاره به تولید نماهنگ "دنبال تو می گردم" که با نویسندگی وی انجام شده افزود: همیشه درباره ائمه نوشتن را دلی انجام دادم و هیچ وقت سفارشی نبود. این متن مثل همه کارهای دیگر براساس ارادتم به اهل بیت(ع) نوشته شده است.

لواسانی ادامه داد: من کار سفارشی بلد نیستم و چیزی را که اعتقاد دارم، در اجرا، نویسندگی و شعر انجام می دهم. من برای کارهایی که برای اهل بیت انجام می دهم دنبال منفعت مالی نیستم.
 
این مجری تلویزیون گفت: من وقتی برای ائمه می نویسم، یادشان می کنم و از آنها مدد می گیرم، درتلاطم های زندگی به آرامش می رسم. امیدوارم آرامشی را که با نوشته هایم احساس می کنم را دیگران تجربه کنند.
 
منبع : ایران آنلاین