کد مطلب: 169447
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸
ایران آنلاین-با دریافت سفارش از شرکت‌های شستا رونق به کارخانه هپکو بازمی‌گردد : مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی: : مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان مرکزی از کارخانه هپکو اراک بازدید کرد و گفت: شرکت‌های تابعه شستا نیازهای خود را به شرکت هپکو سفارش می‌دهند و با دریافت این سفارشات کارخانه هپکو رونق می‌گیرد.
 

به گزارش ایران خبر، ، میر هاشم موسوی در بازدید از کارخانه هپکو اراک با اشاره به اینکه کارگران مهمترین سرمایه در بحث توسعه و اقتدار صنعتی هستند، بیان کرد: عمده مشکل کارخانه هپکو استفاده از ظرفیت های موجود و توسعه بیشتر این صنعت است؛ از این رو به دنبال کمک در جهت رفع موانع موجود برای این بخش صنعتی هستیم.

وی تصریح کرد:  تکالیفی را برای شرکت‌های زیر مجموعه‌های سازمان در شستا تعیین کردیم تا تمام نیازهای خود در بحث ماشین آلات را از هپکو خریداری کنند.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر  ۱۵ الی ۲۰ درصد ظرفیت کارخانه فعال است و برای توسعه و رشد این کارخانه نیاز هست مدیران مجموعه برنامه توسعه‌ای را آماده کنند. امید است با هدایت منابع مالی و با استفاده از ظرفیت‌های سرمایه گذاری به این سو، بار دیگر شاهد رونق تولید در این کارخانه باشیم.
وی به کارخانه آذرآب اشاره کرد و ادامه داد:  مهمترین دغدغه این کارخانه بیمه کارگران است که در این حوزه تاکید شده در بحث حق بیمه، اگر در بخش منابع مالی بیمه کارگران مشکلی وجود دارد، با تقسیط بیمه و دیگر شرایط  در  راستای حمایت از این مجموعه اقدام کنند.
موسوی گفت: در کنار آذراب از کارخانه واگن پارس هم بازدید داشتیم که با تغییر مدیریت شرایط تولید به نسبت قبل بهتر شده است و روند تولید در این کارخانه به سمت بومی سازی حرکت کرده است .

منبع : ایران آنلاین