کد مطلب: 169602
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸
ایسنا/گلستان
 
به گزارش ایران خبر، محمدرضا قربانی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بدون تردید یک دستگاه مولد و مبتنی بر محور مهم و اثربخش تربیت است، اظهار کرد: جامعه همواره نیاز به نیروهای متعهد و کارآمد دارد و مرجه تربیت این نیروها در طراز انقلاب اسلامی و منطبق بر نیازهای جامعه بدون شک آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه معلمان در جامعه به عنوان یک الگو شناخته می شوند، افزود: این الگو بودن باعث می شود تا دقت ما در صیانت از شان معلمان با انتخابی درست و گزینشی منطبق بر حق و عدالت بیش از بیش اهمیت یافته و بار ر دوش ما را در این مسیر سنگین تر کند.

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان گلستان با تاکید بر اینکه ما وظیفه داریم معلم شایسته، متعهد، مومن و صالحی را وارد مجموعه آموزش و پرورش کنیم، خاطرنشان کرد: تلاش ما این بوده است در کمال شفافیت و عدالت این مسیر را با توکل بر خدا پیش ببریم.

قربانی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ مجموعا بالغ بر ۵ هزار تائیدیه گزینش از سوی هسته گزینش آموزش و پرورش استان گلستان صادر شده است، ادامه داد: این تعداد نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است که نشان از برنامه ریزی و کار گروهی اعضای هسته گزینش استان دارد.

وی با اشاره به اینکه تا به امروز صلاحیت عمومی بالغ بر ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای حق التدریسی و استخدامی های پیمانی ماده ۲۸ در گلستان بررسی شده است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در ادامه مسیر نیز با همراهی و همکاری اعضای محترم هسته گزینش به رسالت های خود جامه عمل بپوشایم.

منبع : خبرگزاری ايسنا